Las Aparicio

2010 120 odcinków
Las Aparicio
8,4 30
ocen
8,4 10 30
33
chce zobaczyć
{"type":"film","id":566643,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Las+Aparicio-2010-566643/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Las Aparicio
  • mloda40784 ocenił(a) ten serial na: 10

Witam zna ktoś może jakąś Polską stronę na której można obejrzeć całe odcinki tego serialu ?
    bo niestety na stronie www.argostv.com wyskakuje informacja że film jest niedostępny w moim kraju ;(
    mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc ;p
    Pozdrawiam

• mloda40784 ja co najwyżej mogę polecić stronę gdzie można obejrzeć serial z napisami angielskimi tylko że nie są to całe odcinki a raczej takie trochę skrócone przedstawiające przede wszystkim wątek Juli i Mariany. I trzeba sobie po kolei szukać epilogów ( jest ich ogólnie od 1 do 120 i z tego co zauważyłam brakuje w numeracji chyba 4). Ale z góry bardzo polecam! Rewelacyjny serial!
    http://www.dailymotion.com/related/xewrv4/1?videoid=25043728...

• decia77 o co chodzi wgl w tym serialu ??

• tysia1316 tak w dużym skrócie: Są dwie przyjaciółki Julia i Mariana. Julia pochodzi z rodziny Aparicio i ma chłopaka Armando. Jednak w pewnej chwili zakochuje się w swojej najlepszej przyjaciółce (która jest lesbijką i od lat kocha się w Julii). Następnie jest rozdarta pomiędzy Armando i Mariane i nie wie kogo wybrać. I tak ogólnie toczą się ich perypetie.
    Sorki ale chyba nie za bardz potrafię opisać ten serial.

• decia77 jak się zakończył serial ??

• moniaPolonia ocenił(a) ten serial na: 10

tysia1316 serial zakończył się pięknym ślubem Juli i Mariany, który miał odbyć się w ogrodzie rodziny Aparicio, ale Mariana wymykając się potajemnie podczas przygotowań, aby rozważyć raz jeszcze to co powiedział jej ojciec zanim odszedł, postanowiła że razem z Jul przypieczętują swoją miłość na papierze, w katedrze w stolicy Meksyku wśród innych par homoseksualnych :) ..później oczywiście wróciły na przyjęcie wraz z częścią rodziny która przybyła razem z Julią szukając zaginionej Mariany :)

• moniaPolonia ocenił(a) ten serial na: 10

moniaPolonia jeśli ktoś byłby zainteresowany obejrzeniem serialu, a osobiście bardzo polecam, to od jakiegoś czasu są już dostępne całe odcinki po hiszpańsku do obejrzenia na _dailymotion_ oraz, w tym roku pod koniec lutego, będzie miała miejsce premiera filmu Las Aparicio oparta na wcześniejszej serii o tym tytule :)

• moniaPolonia a można gdzieś znaleźć film z angielskimi napisami? :)