PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788868}

Las

La Forêt
6,8 8 949
ocen
6,8 10 1 8949
Las
powrót do forum serialu Las

Oglądałem coś podobnego ze skandynawii "Jordskott - Las zaginionyc" i myślę, że jest to francuska wersja tego samego filmu.

kolega69

nie przesadzajmy :) Jordskott to ciut inna tematyka :)

zireael1989

no właśnie "ciut", a reszta zerżnięta

ocenił(a) serial na 3
kolega69

To rzuć okiem na https://www.filmweb.pl/serial/Czarny+punkt-2017-791150 , też podobne klimaty i również miałam mocne skojarzenia z Jordskott.

ocenił(a) serial na 7
wild79

totalnie się zgadzam. Wszystkie 3 seriale są podobne. Najpierw zobaczyłam Las, a potem Czarny punkt i miałam wrażenie, że to są dwie wersje tego samego serialu...

ocenił(a) serial na 3
szura87

Ha, ja dokładnie tak samo, po świetnym pilocie Zone Blanche/Black Spot szukałam czegoś w podobnych klimatach i wyskoczył mi Las. Do pierwszego odcinka Lasu robiłam chyba ze dwa podejścia, ostatnio nawet spróbowałam i trzeciego, ale nie - koszmar. A najgorsze, że ponieważ oba seriale właściwie o tym samym, to się potem człowiekowi mylą :/

ocenił(a) serial na 5
kolega69

Oglądałeś więcej niż jeden odcinek Jordskott? Raczej nie.

McGyverPL

Nie oglądałem, na niczym się nie znam, jestem debilem a wy jesteście najmądrzejsi. Same BARANY tu siedzą!

ocenił(a) serial na 5
kolega69

Jakbyś oglądał to byś wiedział, że oba seriale łączy tylko to, że w obu występują aktorzy. xD

McGyverPL

Qwa jesteś genialny

McGyverPL

I tu się grubo mylisz... W jednym i drugim jest las, więc są podobne...;p

ocenił(a) serial na 5
Bartek_Janiuk

A no faktycznie. Czyli to plagiat!

McGyverPL

No i las...

eltoro10000

Równie dobrze można napisać, że podobny do Belfra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones