PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684812}
7,3 416
ocen
7,3 10 1 416
Last Cinderella
powrót do forum serialu Last Cinderella

Film

ocenił(a) serial na 8

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć te dramę to z angielskimi napisami jest pod tym linkiem :
http:// www.gooddrama.net/ japanese-drama/ last-cinderella-episode-2

Yuri_Sung

a czy wiesz może gdzie mogłabym ją obejrzeć po polsku ?

ocenił(a) serial na 8
iDontKnowxd

Z tego co wiem nikt się jeszcze nie zabrał za jej tłumaczenie na język polski ...a przynajmiej jak na razie nigdzie nie widziałam. A szkoda

Yuri_Sung

a no szkoda.:( Nie jestem zbyt dobra w angielskim i pewnie nie tylko ja , więc takie osoby nie mają jak oglądać . Gdyby to było produkcji amerykańskiej, zaraz by się znalazło tłumaczenie -.-.

ocenił(a) serial na 8
iDontKnowxd

Ja też świetna nie jestem ale jakoś przebrnełam choć o wiele przyjemniej oglądałoby się z polskimi napisami ..Szkoda też, że drama nie jest za bardzo popularna wtedy z pewnością szybciej by ją przetłumaczono. Też racja ...

Yuri_Sung

No tak, mogłabym oglądać z angielskimi napisami,ale jaki jest tego sens ? Zamiast na oglądaniu skupiałabym się na napisach i tłumaczeniu tego w translatorze. Żadna z tego przyjemność ;) . Wielka szkoda, że w Polsce te dramy nie są aż tak popularne. ;c

ocenił(a) serial na 7
iDontKnowxd

na stronie hanakuori baka jedna tłumaczka zabiera się od paru miesięcy do tej dramy xD W każdym bądź razie ma w planach :D

ocenił(a) serial na 8
iDontKnowxd

Ja ją znalazłam po polsku na c h o m i k u j/ jagoda58 w folderze last cinderella napisy wbudowane w film. Stokrotne podziękowania tłumaczowi kimkolwiek jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones