PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769408}

Legion

7,8 24 256
ocen
7,8 10 1 24256
8,2 14
ocen krytyków
Legion
powrót do forum serialu Legion

Serial ,,Legion" to serial tworzony przez TVP S.A., na podstawie epopei Elżbiety Cherezińskiej o Brygadzie Świętokrzyskiej pod tym samym tytułem!

Blancopl007

Nie.Serial Legion to serial produkcji Amerykańskiej na podstawie komiksu pod tym samym tytułem.

Ludi_filmaniak

To zapraszam do zapoznania się z materiałami. I wiem lepiej co dodałem.

Blancopl007

Tu jest napisane że kraj:USA poza tym zobacz zwiastun który jest na stronie tego serialu.

Ludi_filmaniak

To ja dodałem ten tytuł. Jakiś użytkownik zobaczył że jest tytuł ,,Legion" i skojarzył to z komiksem na podstawie którego ma powstać serial. Tytuł ten konkretnie jak wyżej napisałem dotyczy serialu tworzonego przez telewizję polską na podstawie epopei Elżbiety Cherezińskiej o Brygadzie Świętokrzyskiej pod tym samym tytułem. Nie mam jak się skontaktować z moderatorami aby to wyjaśnić. Tymczasem inni dodają materiały do serialu zagranicznego.

Blancopl007

Earl_Grey nie mogę wysyłać wiadomości, dlatego wysyłam link do kontrybucji tutaj: http://www.filmweb.pl/contribute/seriestitle/new.

Blancopl007

Numer kontrybucji to: 4862981

Ludi_filmaniak

SERIAL LEGION AMERYKANSKI JEST O ANIOLACH DEBILU A TO CO KOLEGA PISZE JEST POLSKI NA PODSTAWIE POWIESCI!!!!! CHUJA SIE ZNACIE A DYSKUTUJECIE!!!

Blancopl007

Nikogo to nie obchodzi.

ocenił(a) serial na 9
Blancopl007

Ty tak na serio?

jp2

Owszem.

ocenił(a) serial na 9
Blancopl007

A oglądałeś już "Legion" ?

jp2

Proszę przeczytać to co napisałem! I zapoznać się z materiałami! Jak napisałem wiem lepiej jaki temat dodałem.

ocenił(a) serial na 9
Blancopl007

Jednak to ja widziałem ten serial, i na pewno nie jest na podstawie żadnej epopei, a tym bardziej nie opowiada o jakiejś brygadzie świętokrzyskiej.

ocenił(a) serial na 9
Blancopl007

To znaczy, że dodałeś serial który jeszcze nie powstał i nie wiadomo czy powstanie i o którym nikt nie słyszał, zaraz przed tym lub po tym jak nakręcili serial produkcji amerykańskiej o tym samym tytule na podstawie serii komiksów, którego reklamowali w tv i necie i dziwisz się, że ludzie dodają materiały do serialu amerykańskego, czy dobrze zrozumiałem?

peterock

Dodałem tytuł dotyczący serialu jak wyżej napisałem. O tej produkcji nawet nie miałem pojęcia. Tyle w temacie zainteresowane osoby wiedzą a z innymi nie ma co pisać bo z nimi jakakolwiek dyskusja prowadzi donikąd!

ocenił(a) serial na 9
Blancopl007

To nie możesz spróbować dodać jeszcze raz tamtego polskiego serialu, bo tych materiałów na pewno ci już nikt nie usunie, zwłaszcza, że wiele osób oceniło ten serial, bo jest ostatnio popularny, dodało swoje informacje i udziela się na forum, w tym także ja

jp2

SERIAL LEGION AMERYKANSKI JEST O ANIOLACH DEBILU A TO CO KOLEGA PISZE JEST POLSKI NA PODSTAWIE POWIESCI!!!!! CHUJA SIE ZNACIE A DYSKUTUJECIE!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones