PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748720}

Lepsze życie

Better Things
7,4 2 784
oceny
7,4 10 1 2784
8,6 5
ocen krytyków
Lepsze życie
powrót do forum serialu Lepsze życie

Aktorka próbuje pogodzić wychowywanie trzech córek i pracę w Hollywood

anro

ma syna i dwie córki :P

Aintha

Można tu zacząć genderową wojnę (proszę, nie! :D), ale to zdecydowanie trzy córki.

zaliwska

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee po chyba muszę jednak zobaczyć ten odcinek do końca, bo po 10 min :D wydawało mi się jak w/w.

ocenił(a) serial na 8
Aintha

3 córki

Aintha

> wydawało mi się jak w/w.

Wydawało ci się „jak wyżej wymienione” (na dodatek z błędem w skrócie, bo pisze się „ww.”)? Chyba jednak „wydawało mi się j.w.”, co?

zaliwska

jakieś lewackie gadanie, zaliwska zdecydowanie to brak mózgu chyba posiada nie odróżniając cokolwiek:D

MAX, FRANKIE, DUKE

kamilboras

Po angielsku imiona są mniej sztywno zdefiniowane płciowo, wybitny/a posiadaczu/czko mózgu. Które z tych imion Twoim błyskotliwym zdaniem świadczy, że to chłopiec?

ocenił(a) serial na 8
anro

Serial zapowiada się bardzo dobrze, dopiero jestem w trakcie pierwszego odcinka jednak podoba mi się fabuła. Bardzo naturalna matka, swojska kobieta dobrze ogląda się życie chociaż trochę podobne rzeczywistego. Bez wyidealizowanych rodziców i spełniania wszystkich zachcianek dzieciaków. Do tego śmieszne dialogi, na plus ale zobaczymy jak rozwinie się dalej.

ocenił(a) serial na 8
TrefnaPanna

"dobrze ogląda się życie chociaż trochę podobne rzeczywistego" możesz wyjaśnić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones