PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737689}
7,6 115
ocen
7,6 10 1 115
Lo imperdonable
powrót do forum serialu Lo imperdonable

Czekam na nią jak na żadną inną :) Chemia między protami jest ogromna, aż mnie szokuję, że tak dobrze to zagrali :) wcześniej nie przepadałam za Ivanem, teraz nie mogę oderwać od niego moich myśli, jest świetny w roli Martina i do tego niesamowicie przystojny :)

ocenił(a) serial na 10
sandia23

Też uważam że jest super i nie mogę się doczekać aż będzie w Polsce emitowana :)

sandia23

Czy fabuła serialu nie jest czasem zbyt podobna do Kiedy się zakocham? Czy to jest oficjalny remake?

Dorisa_d

Czytałam streszczenie fabuły. Nieźle się zapowiada. Głowny bohater Martin też zostawia dobre walory estetyczne, no ciacho jest, ale wygląda jak facet a nie jak plastikowa lalka.

I nie dawno trafiłam na filmik: https://www.youtube.com/watch?v=giZmmWNcc5c

W momencie 1:05 robi się gorąco ;)

Dorisa_d

Nie wiesz może gdzie można obejrzeć ten serial? Nawet bez lektora i napisów?

christinearron

http://ver-novelas-online.com/video/lo-imperdonable-capitulos-completos/
proszę :) jeśli nie działa link to wystarczy wpisać lo imperdonable online i pierwsze wyszukanie

Dorisa_d

Podobna? Wydaje się być identyczna z kilkoma małymi wyjątkami.

Dorisa_d

Też od razu pomyślałam o tym serialu.

Dorisa_d

To "Kiedy się zakocham" był remakiem (chyba trzecim z rzędu). Do tej pory najlepsze było "Kłamstwo i Miłość" z Kat del Castillo i Guyem Eckerem. Była chemia, zwarta akcja i tempo. "Kiedy się zakocham, jak na mój gust strasznie nużyło, a akcja utonęła w pobocznych, niepotrzebnych wątkach, np. Maritzy del Rio / Blanci Ocampo / Dominique de la Rivery, zupełnie niepotrzebie wprowadzonej Mariny itd

marjo

Kiedy się zakocham miało dużo odcinków. I dlatego też mogło się dłużyć.

Klaudi78

Właśnie przez te niepotrzebne wątki, które rozmydlały akcję

użytkownik usunięty
sandia23

Ja tak samo się piszę na tę telkę ,uwielbiam Anę ,to jest moja ulubiona aktorka ,bardzo ślicznie wygląda w parze ż Ivanem ,On zgrabny i wysoki ona też ma śliczną figurę ,Bardzo mi się podoba gdy protka nie jest wyższa od prota ,Ana i Ivan świetnie do siebie pasują tak jak Ana z Danielem czy z Jorge\ mimo że on grał w La que no odia amar inwalidę ,ale i tak pasowali do siebie.

A w której telenoweli protka była wyższa od prota, bo jakoś nie kojarzę takiego przypadku ??

użytkownik usunięty
sandia23

W Poprostu miłośc ( Amarte asi ) ,prot był drobny i nie wysoki a protka wyglądała na wyzsza od niego . Choć była chyba ciut niższa .
( Natalia orreiro 1,74 i Pablo Rago 1,66 Kachorra to ja )

w Sancie prot wydawał się drobniejszy niż główna bohaterka....

użytkownik usunięty
darjaa

A kim byli proci ? Czy możesz napisać kto grał ?

Gaby Espino i Aaron Diaz

użytkownik usunięty
darjaa

Dziękuje :)

sandia23

Wczoraj odbyła się jej premiera,ciekawe kiedy u nas w polskiej TV będzie miała premierę.Oby jak najszybciej,bo ma super obstawę. ;)

sandia23

Na stronie Dzikie Serce FP na Facebooku, jest petycja odnośnie emisji tego serialu, wiec zachęcam wszystkich do zgłoszenia, by jak najszybciej nam telke puścili :D

Arizonaa

Możesz podać link do tej stronki. ;)

ocenił(a) serial na 8
sandia23

Nie dziwne bo aktorzy w prywatnym życiu związali się ze sobą, mieli romans już jakiś czas wcześniej - co przełożyło się na jakość telenoweli, swoją drogą to dobra promocja :D.

sandia23

Też czekam na nią z niecierpliwością, sądziłam,że dadzą ją po Mojej nadziei czy po Marii a tu niestety dalej nie ma ;-( liczę,że w końcu ją wyemitują w Pl. Póki co obejrzałam kilka odc. po hiszpańsku i mnie wciągnęła.

anka_ka

A to jest telka klasyczna czy kryminalna? Bo pod względem opisu to pasuje jako telka kryminalna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones