Lockwood i spółka
powrót do forum 1 sezonu

EP 1 i 2 intrygujące (8/10) potem emocje opadają i robi się serial dla nastolatków z problemami jak u nastolatków na 6/10.

ocenił(a) serial na 10
splawik

Też tak to odczułem. Podoba mi się jako całość ,jednak zmarnowali potencjał na coś naprawdę dużego.

ocenił(a) serial na 7
splawik

A ja mam odwrotnie. EP 1 oceniłbym na 6/10 (korzystając ze skali splawika), dla mnie był dość nudny i denerwujący, za szybko się wszystko działo (główna bohaterka z osoby bojącej się duchów w przeciągu około 5 minut zamienia się praktycznie w weterankę).
Serial denerwuje też tym, że przedstawiają praktycznie wszystkie osoby dorosłe jako złe postacie. Dobre/przychylne (przynajmniej w sezonie 1.) są ze dwie(!) osoby (z czego jedna pojawia się tylko przez chwilę w jednym odcinku).
Pozostałe odcinki według mnie są lepsze (oceniłbym na 8/10 korzystając ze skali splawika), pomimo że zawierają miejscami motywy typowe w produkcjach dla nastolatków (którym niewątpliwie jest także i ten serial), jednak już tak mi nie przeszkadzały jak to co wymieniłem powyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones