PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832764}

Loki

7,6 35 269
ocen
7,6 10 1 35269
6,7 13
ocen krytyków
Loki
powrót do forum serialu Loki

Drodzy fani marvela, jeżeli to już było usunę wpis, jeżeli się mylę, to mnie poprawcie. Przyszła mi do głowy taka rzecz, kiedy zobaczyłam mem, na którym ktoś twierdził, że Loki używając iluzji był leworęczny, a kiedy był to faktycznie on - praworęczny. Lewą ręką mierzył sztyletem w TDW, kiedy sfingował swoją śmierć oraz do thanosa. Czy Loki faktycznie nie umarł w Infinity War? Bo kiedy na końcu czasu (serial) spotykamy starego Lokiego mówi on, że nie rzucił się z nożem na tytana, ale użył iluzji i uciekł, po czym błąkał się po wszechświecie samotnie aż zatęsknił za rodziną i kiedy chciał wrócić, zdjęło go TVA. Właśnie. Dopiero wtedy. Nie kiedy oszukał thanosa. Dopiero po bardzo wielu latach, kiedy był już stary. A przecież TVA wkraczało od razu, ledwo Loki przeteleportował się z tesseraktem już go aresztowali. Więc... Z tego by wynikało, że to był nasz Loki. Ten stary Loki był Lokim z głównej linii czasu, który zginął dopiero w pustce, koniec końców poświęcając się, aby Sylvie i Loki mogli dostać się do He Who Remains.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones