PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832764}

Loki

7,6 34 983
oceny
7,6 10 1 34983
6,6 12
ocen krytyków
Loki
powrót do forum serialu Loki
eltoro10000

no przecież jest xD

maximus_

Koniec świata.

eltoro10000

początek końca :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ups, czyżby jakaś nazi femina z zespołem Kehrera (inaczej OZN)? ;-) Ciekawy jestem, czy czytasz własne komentarze. Bo jeśli czytasz i nie rzygasz to musisz mieć mocny żołądek...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Myślałaś o wizycie u psychologa? Sądząc po ilości wylewającego się z ciebie jadu, uprzedzeń i nienawiści, stanowisz ciężki przypadek mizoandrii, ale terapie nieraz trochę pomagają. Czasem może nawet pomóc porządne przetrzepanie futra... ;-)

użytkownik usunięty
eltoro10000

To ty się udaj do psychologa bo ewidentnie masz ze sobą jakiś problem i to ty zacząłeś

Ja zacząłem? Widzę, ze zupełnie straciłaś kontakt z rzeczywistością. Wystarczy przewinąć stronę do góry, by stwierdzić, że napadłaś na mnie obrażając bez powodu i miotając inwektywy. Cóż, pewnie PMS, albo inna przypadłość...

użytkownik usunięty
eltoro10000

Bez powodu xD dobre sobie. Stwierdzenie ze Loki w kobiecym wcieleniu jest końcem świata faktycznie nie stanowi dla kobiety powodu do odbicia piłeczki.

Wściekłą personalną napaść słowną połączoną z wyzwiskami i życzeniem śmierci włącznie nazywasz odbiciem piłeczki? Tylko ktoś niezrównoważony psychicznie i gruntownie chamski może tak zareagować na jakąś opinię, która mu nie przypadła do gustu.

użytkownik usunięty
eltoro10000

Nigdzie nie zyczylam ci smierci przestan sie tak przezywac i lepiej usun ten temat bo sie osmieszasz

"To się zabij, świat będzie lepszym miejscem. Szkoda ze cię matka urodziła..." to tak gwoli przypomnienia, bo zdaje się, że masz jakieś zaniki, nie tylko dobrego wychowania i przyzwoitości, ale i pamięci. Na twoim miejscu już bym się raczej nie odzywał i wykorzystał szansę do milczenia. Chyba, że masz ochotę brnąć dalej i jeszcze bardziej się kompromitować...

użytkownik usunięty
eltoro10000

To ty się skompromitowałeś i to tobie brak wychowania. Nie będziesz mnie uciszał. Takich jak ty trzeba temperować.

Heh, temperówka się znalazła. Takie żałosne samice jak ty, psują opinie wszystkim kobietom, tym normalnym też, i powodują właśnie powstawanie stereotypu głupiej blondyny, tępej dzidy i nazi feministki. Twój przypadek jest szczególnie ewidentny i żałosny.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

No proszę maseczka ogłady coraz bardziej opada i obnaża obraz brzydoty, głupoty i chamstwa.

eltoro10000

Dramat jaka to jest psychopatka xD. Nie ma sensu się taką personą przejmować, wylewa frustrację w sieci. Nikt o zdrowych zmysłach nie reaguje w ten sposób, przydałaby się odrobina samokontroli u pani Marty.

ocenił(a) serial na 6
eltoro10000

Ale zdrowo jebnięta baba

Globa

jak to u lewactwa :)

ocenił(a) serial na 6
maximus_

Dokładnie

maximus_

Krysia? To ty?

ocenił(a) serial na 7
eltoro10000

O Panie, grubo ;)

eltoro10000

co za kobieta, rozumiem zdenerwowanie, ale żeby aż tak na kogoś napadać przez jeden komentarz (możliwe że napisany dla żartu) to już dziwne i niefajne

ocenił(a) serial na 6
mrs_dominika

No cóż bojownicza feminazistka, ale jeśli ta z awatara to ona to nie dziwie się że jest sfrustrowana i ma Kehrera

Globa

;-)

ocenił(a) serial na 8
Globa

Strasznie nerwowa jest ta persona
;}

ocenił(a) serial na 6
Daryzda67

non grata

eltoro10000

Napadla ? ha ha ha "pomocy baba mnie bije" Dzieki poprawiles mi humor:D

Zgłaszam komentarz za rozpowszechnianie mowy nienawiści i nakłanianie do popełnienia samobójstwa. Za to powinien być kryminał.

użytkownik usunięty
forek23

Ok. Zgłoś

Przed chwilą to zrobiłem. To jest portal filmowy i nie powinno być tu miejsca na hejt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones