PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792543}
6,1 3 646
ocen
6,1 10 1 3646
Lombard. Życie pod zastaw
powrót do forum serialu Lombard. Życie pod zastaw

Kompletne DNO

ocenił(a) serial na 1

Wysoka ocena m. In tej produkcji pokazuje w jak zastraszającym tempie głupieje społeczeństwo.

MaekMaecki

Zgadzam sie w 100%. Jeszcze troche i świat opanuja analfabeci umiejacy obslugiwac tylko pismo obrazkowe na swoich smartfonach i komputerach.

ocenił(a) serial na 3
grzesztof777

No Panie kolego na mnie co i rusz włazi jakiś zombie na ulicy glapiący się w smartfon'a.

ocenił(a) serial na 1
MaekMaecki

Najgorsze jest to że teraz PO znowu będzie rządzić Polską, po PiSie który jest jeszcze gorszy.

GTA1

Poczekaj poczekaj. Hola hola.

GTA1

dawac wpis na temat polityki w temacie serialu, to jednak jest niżej niż fani najgorszego serialu. Dno

ocenił(a) serial na 3
MaekMaecki

Słaby, ale są gorsze. "Trudne sprawy" itp. to jest dopiero żenada żenady. Tutaj mimo wszystko "aktorzy" są dość znośni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
MaekMaecki

Nie zrozumiałeś idei. Serial opowiada o zbiorowym Bogu, który udając Lombard , naprawia wszystkie problemy świata. W piątym sezonie wskrzesi brazylijki las deszczowy, na Podkarpaciu.

użytkownik usunięty
erture

Kocham ten komentarz. :D

ocenił(a) serial na 5

ja też hahah

ocenił(a) serial na 5
erture

dokładnie podsumowany

erture

Dokładnie! Ten przaśny polski neorealizm porusza odwieczne problemy istoty ludzkiej wobec nieprzemijającego Boga, tylko dla niepoznaki ubrane w zgrzebny garnitur teraźniejszości.

ocenił(a) serial na 1
MaekMaecki

Też mnie to przeraża

ocenił(a) serial na 6
MaekMaecki

Dając ocenę 1/10 okazałeś pospolitą ignorancję. Cały serial jest w większości na plus. Minimum 6/10. To obyczajowa produkcja nie serial akcji, thriller czy sensacyjny. Przykro mi.

MaekMaecki

Aj tam. Wyluzuj. Serial jest głupi jak but i w tym tkwi jego urok. Nawet twórcy go nie biorą na poważnie. Ja rok temu postanowiłem obejrzeć całość od pierwszego odcinka i przyznam, że bawiłem się doskonale. Zazwyczaj z banalności, jeszcze częściej z zażenowania, ale czasem to i z dobrego żartu czy puszczonego oka w kierunku niegłupiego widza.

MaekMaecki

zgadzam się w 100%, no wreszcie ktoś dał jakiś komentarz odzwierciedlający rzeczywistość

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MaekMaecki

Na ten serial trafiłam dzisiaj i przeżyłam szok, że w produkcjach typu "dlaczego ja" gra np. Pan Buczkowski. Zgadzam się z Twoją opinią w 100%

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
MaekMaecki

6,2 to dla ciebie wysoka ocena?

ocenił(a) serial na 3
knocun1

Moim zdaniem, jak na tasiemcową niskobudżetową produkcję, ze słabym, banalnym scenariuszem, z niedorzecznymi zwrotami akcji i żałosnym poziomem realizacji, 6,2 to bardzo dużo

ocenił(a) serial na 7
erture

,,z niedorzecznymi zwrotami akcji"

Zwroty akcji mają to do siebie że są niedorzeczne. Dlatego to jest serial, nie dokument.

ocenił(a) serial na 3
knocun1

Zwroty akcji, nie powinny być niedorzeczne, no chyba że w specyficznych komediach, powinny być uzasadnione

ocenił(a) serial na 1
MaekMaecki

Strzal w 10. Potwierdzam.

ocenił(a) serial na 1
MaekMaecki

Gniot dla przegrywow ze ściany wschodniej. Pokazanie biedoty i "ludzi którzy mają gorzej" sprawia że taki przegryw czuje się lepiej.

ocenił(a) serial na 7
doktor85

,,Pokazanie biedoty i "ludzi którzy mają gorzej" sprawia że taki przegryw czuje się lepiej."

No nie? Lepszy taki serial co biedotę tylko dołuje prawda? A bogatych wychwala pod niebiosa. (żeby nie było, jestem za kapitalizmem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones