PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92241}

Lovejoy

7,2 64
oceny
7,2 10 1 64
Lovejoy
powrót do forum serialu Lovejoy

u nas to leciało? Nigdy tego nie oglądałem. Dowiedziałem się o istnieniu takiego serialu dopiero niedawno z internetu.

willow_ufgood

Chyba to leciało na TVP 1 w drugiej połowie lat 80',a następnie było powtarzane w latach 90' przez Polonię 1 lub TV Wisła,albo Naszą tv.
Emisji z lat 80' nie pamiętam,ale tej z lat 90' to jeśli pamięć mnie nie myli było bardzo niewiele odcinków.
W mojej opinii czegoś temu serialowi zabrakło,choć przyznaję,że bardzo lubię seriale brytyjskie i lubię Iana MacShane'a.

debesciak1978

A ja tylko pamiętam, że był taki serial w latach 80. Wiem, że emitowany był wówczas pod tytułem 'Antykwariusz Lovejoy'. Niestety nic nie pamiętam odnośnie fabuły.

wojteczek

Ja oglądałem go w paśmie "dla 2giej zmiany" czyli przed południem ( przed szkołą), treści nie pamiętam.....

willow_ufgood

Tutaj program z 19 listopada 1987 http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki/19_listopada_1987

giovanni50

O, rany! Skąd ten program ktoś wytrzasnął?! Niesamowite. Rzeczywiście jest pod tytułem, o którym tu wspomniałem 6 lat temu "Antykwariusz Lovejoy"!

wojteczek

Przestań trollować

giovanni50

Puścili wtedy cztery odcinki z dziesięciu, ale się wysilili.
Za komuny było to na porządku dziennym,
kupowanie tylko paru odcinków z sezonu.

debesciak1978

Tak samo zrobili ze Star Trekiem w latach 90 Tylko 13 odcinków było.
Potem puszczali go w 1995 o 10 rano i jeszcze się dziwili że jest słaba oglądalność.
Pomyśl tylko co by było jakby Polska była w pełni niepodległa po II WŚ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones