serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Lucky 7

2013
1 godz. 35 min.
3,7 17
ocen
3,7 10 1 17
48
chce zobaczyć
Siedmioro pracowników stacji benzynowej od lat bierze udział w loterii, nie spodziewając się wyczekanego zwycięstwa. Więcej Mniej
Lucky 7 zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Serial opowiada o grupie siedmiu pracowników stacji benzynowej, którzy od miesięcy biorą udział w loterii, tak naprawdę nie wierząc w wygraną. Pieniądze mogłyby rozwiązać problemy każdego z nich. Matt (Matt Long) mógłby wyprowadzić się z dziewczyną i dwójką dzieci od swojej mamy, a jego brat, były więzień, Nicky (Stephen Louis Grush)Serial opowiada o grupie siedmiu pracowników stacji benzynowej, którzy od miesięcy biorą udział w loterii, tak naprawdę nie wierząc w wygraną. Pieniądze mogłyby rozwiązać problemy każdego z nich. Matt (Matt Long) mógłby wyprowadzić się z dziewczyną i dwójką dzieci od swojej mamy, a jego brat, były więzień, Nicky (Stephen Louis Grush) spłaciłby niebezpieczny dług. Samira (Summer Bishil) imigrantka z Pakistanu byłaby w stanie rozpocząć naukę na Juilliard, a kasjerka Denise (Lorraine Bruce) skupiłaby się na odbudowaniu swojego małżeństwa. Z kolei Leanne (Anastacia Phillips), jako młoda matka, wykorzystałaby pieniądze by pomóc spełnić marzenia swej córki, kierownik sklepu Bob (Isiah Whitlock Jr.) mógłby wreszcie przejść na emeryturę, zaś Antonio (Luis Antonio Ramos) zagwarantowałby swojej rodzinie zupełnie nowe życie.

studio
ABC Studios / Amblin Television / Rollem Productions
tytuł oryg.
Lucky 7
inne tytuły
Początkowo Luke Hemsworth miał zagrać Matta Korzaka, lecz został zastąpiony przez Matta Longa.
Zdjęcia kręcono w miejscowości Victoria (Kanada)
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych