miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Lucrecia: Morderstwo w Madrycie

Lucrecia: un crimen de odio
2024
35m
5,4 5
ocen
5,4 10 1 5
Spojrzenie na sprawę morderstwa imigrantki z Dominikany Lucrecii Pérez w 1992 r., które sklasyfikowano później jako pierwsze oficjalnie uznane przestępstwo z nienawiści w Hiszpanii. Zobacz pełny opis
Lucrecia: Morderstwo w Madrycie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

W opuszczonej dyskotece w Madrycie zastrzelona zostaje biedna czarna imigrantka. Zbrodnia szokuje hiszpańskie społeczeństwo i wywołuje bezprecedensową reakcję społeczną. Kto zabił Lucrecię? Dlaczego? Pierwszy trop wskazuje na grupy skrajnie prawicowe. Pod wizerunkiem nowoczesnego i demokratycznego kraju, jaki Hiszpania przedstawia światuW opuszczonej dyskotece w Madrycie zastrzelona zostaje biedna czarna imigrantka. Zbrodnia szokuje hiszpańskie społeczeństwo i wywołuje bezprecedensową reakcję społeczną. Kto zabił Lucrecię? Dlaczego? Pierwszy trop wskazuje na grupy skrajnie prawicowe. Pod wizerunkiem nowoczesnego i demokratycznego kraju, jaki Hiszpania przedstawia światu poprzez Igrzyska Olimpijskie i Expo '92, kryje się niepokojący ruch związany z ekstremizmem, rasizmem i przemocą. Historia morderstwa Lucrecii sprzed 30 lat to podróż do korzeni nienawiści. Dzięki niepublikowanym wcześniej materiałom ta poruszająca narracja ujawnia zbrodnię, która zapisała się w historii Hiszpanii jako pierwsze morderstwo na tle rasistowskim.

dystrybucja
Disney+
studio
JWProductions
tytuł oryg.
Lucrecia: un crimen de odio
inne tytuły
Lucrecia: A Murder in Madrid Międzynarodowy
więcej
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones