PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 117 205
ocen
7,9 10 1 117205
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

To trochę śmieszne, że zrobili mu twarz czerwoną niczym usmażony kotlet. Lucyfer przecież nie spłonął. Powinien być piękniejszy niż w realu. To anioł - mimo wszystko. Najpiękniejszy z aniołów. Czerwone oczka mogli zostawić;)

ocenił(a) serial na 9
nan_s

no Tom Ellis jest idealnym Luciferem. Ale idąc Twoim tokiem myślenie tak właśnie powinno wyglądać prawdziwe oblicze Lucifera: Tom Ellis + czerwone oczy ;) A w serialu oblicz Lucifera jest pokazanych kilka, ale każde jest właśnie jak napisałaś/łeś. Nie wiem skąd ten pomysł.

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

O tak;). Uważam, że dzięki odtwórcy głównej roli, ten serial dobrze się ogląda. Bo policjantka i matka działają mi na nerwy, Amandiel tak jakoś oklapl z wigoru, a Maze i terapeutka są średnie;)

A Tom jest uroczy. Choć jak na mój gust trochę za łagodny. To diabeł w końcu. Powinien mieć w sobie więcej mroku.

ocenił(a) serial na 9
nan_s

no Maze obstawia, że aktualnie Lucifer planuje zemstę, więc się okaże co to się będzie działo w maju ;)

nan_s

To prawda jest diabłem - jednak została mu powierzona funkcja władania piekłem...został tam zesłany "jakby za karę"... był jednym z najjaśniejszych - jutrzenka - a zatem można twierdzić, że najpiękniejszych aniołów:) - ale anioły z założenia nie są brzydkie..:) lecz majestatyczne:) jednak ze względu na to, że jest władcą piekieł musi budzić respekt - nie tylko mocą lecz też wyglądem - dlatego też jedno z jego obliczy musi być straszne:) myślę, że jeszcze pokaże nam straszniejsze - jak się tak na prawdę wk*rwi porządnie:) Lucyna jest "normalnym" aniołem, który został wyznaczony do najbardziej niewdzięcznej funkcji (no może anioł śmierci ma inne zdanie)...i był po prostu nieszczęśliwy... jak sam powiedział, to nie jego wina, że ludzie popełniają grzechy...on ma tylko ich za to karać... ma czucia, o których przekonuje się z odcinka na odcinek...współczuję, czuje...aż w końcu zda sobie sprawę, że i kocha:)

nan_s

Nomć. Połączenie Freddiego Kruegera i Deadpoola. Oraz kiepskiego CGI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones