PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 117 205
ocen
7,9 10 1 117205
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

Zagadka

ocenił(a) serial na 10

Czy to, że jestem aroganckim dupkiem i chęć posiadania dzieci uważam za objaw choroby umysłowej to oznacza, iż jestem synem diabła ;)?
Na marginesie genialny serial, a sama postać Lucifera świetna :) oby tak dalej

ocenił(a) serial na 10
Telavera

Nie wiem czy znasz komiks, bo w komiksie jest zupełnie inaczej przedstawiony. A co do serialu to raczej z niego taki bawidamek , ale znający swoją moc i bawiący się odkrywaniem swoich słabości.

barney23

Tak czytam te twoje wypociny i w sumie muszę stwierdzić, że czy chcesz, czy nie to i tak się nie rozmnożysz. No chyba że jesteś wiatropylny, ewentualnie w grę wchodzi gwałt, bo jakoś nie widzę kobiety która dobrowolnie z tobą pójdzie.

ocenił(a) serial na 10
michal936

Przecież ty w ogóle nie widujesz kobiet więc o czym ty bredzisz

barney23

No, no teraz to mi dowaliłeś, aż mi w pięty poszło. Muszę sobie zapisać ten tekst. Szkoda na ciebie klawiatury dzieciaku.

ocenił(a) serial na 10
michal936

ty wszystko powinieneś zapisywać, bo ta pusta przestrzeń między uszami, w której powinien znajdować się mózg, nie przyczyni się do zapamiętania

barney23

Stary jesteś cieniutki jak bakteria po lewatywie. Nawet nie będę cię cisnął, to nie ma sensu.

ocenił(a) serial na 10
michal936

racja - w końcu ile byś musiał szukać znowu tych tekstów w internecie

barney23

Teraz zaczynasz mi już schlebiać, dziękuje naprawdę nie trzeba.

ocenił(a) serial na 8
barney23

Ażeś mu pan powiedział , zostaje fanem

ocenił(a) serial na 6
barney23

No raczej oznacza inteligencję i antynatalizm :) mogłabym się zakochać <3

użytkownik usunięty
barney23

Czyli uważasz swoich rodziców za ludzi z chorobą umysłową?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones