Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 3 Lucyfer Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Pan i pani Mazikeen Smith

Mr. and Mrs. Mazikeen Smith 43m
8,4 1 432
oceny
8,4 10 1 1432
Lucyfer
powrót do forum s3e3

Co sadzicie o tym odcinku? Na pozor jest niby taki troche z d*py, odbiegajacy od glownej fabuly itd. Czyzby za tym wszystkim znowu stal owy sinnerman?

ocenił(a) serial na 9
krzynu

Mnie najbardziej zastanawia ostatnia scena, gdzie w szafce były różne teczki.

ocenił(a) serial na 9
Slavic

Szczególnie teczka Gaudium, kolejnego demona. Także chyba wiadomo kto się niedługo pojawi.

pico1993

to moze to pie*dolnal lucyfera w leb :D

krzynu

to moze to on*

CZEMU TU NIE MOZNA EDYTOWAC KOMENTARZY!?

ocenił(a) serial na 10
Slavic

A postura kolesia wam kogoś nie przypominała? Mr. Pierce? Marcus Pierces? Porucznik? Bo mnie tak. I ma wszelkie możliwości by być Sinnermanem.

ocenił(a) serial na 9
krychu9

To chyba zbyt proste żeby to on był Sinnermanem.

krychu9

Też uważam, że postura to Marcusa + raz chciał akta Dana odnośnie Lucka - ale to jeszcze nie znaczy, że jest Sinnermanem :) Tak w sumie to może być to jedna konkretna zmyłka a Marcus ma inną tajemnicę. Znaczy, chciałbym, aby Welling zagrał Sinnermana a z drugiej strony twórcy serialu mogą się z nami bawić i niby kreują Marcusa na Sinnermana a ostatecznie jednak ma coś innego za plecami i wszystko to było jedna wielka zmyłka. Przynajmniej jest ciekawie.

krzynu

Kapitalny odcinek. Fakt, nieco odbiegał od głównych wątków (taki typowy zapychacz mógłbym powiedzieć) ALE takie zapychacze to ja mogę oglądać :))) Odcinek poświęcony Maze i od razu lepiej się oglądało :D Nawet Trixy miała epizod, po prostu jako fan tych postaci jestem wniebowzięty, że nawet taki milutki fan-serwis mi zaserwowali :P

Podobał mi się motyw odnośnie wyklarowania sytuacji z Mazekeen, a wątek z 'przystojnym zabójcą' był naprawdę kapitalny: trochę dramy, trochę śmiechu, słowem wszystkiego po trochu. Nie zdziwię się, jak zakochany kundel powróci jeszcze w jakimś wątku w serialu, skoro tak wyeksponował, że za funkcjonariuszem stoją grube ryby (które pewnie wypłyną jeszcze na światło dzienne i wtedy pojawi się ta postać ponownie - niech Maze też od życia coś ma, a jak! :D).
Chloe, Lucek i Dan na drugim planie - coś pięknego :D Jak nie Lucek dogryzający Chloe, że z niej nadopiekuńcza mamuśka, to później role sie odwracają i Lucek zaczyna świrować i Chloe mu dogryza ripostą o nadopiekuńczości :D Dan, jak zawsze, pocieszny w tym swoim naiwno-poważnym podejściu do rzeczy :D
Mógłbym chyba śmiało powiedzieć, że z typowo proceduralnych odcinków seriali, jakie oglądałem, ten był jednym z najlepiej rozpisanych :)

btw. scena-cliffhanger całkiem ciekawa. Pierwsze skojarzenia z Marcusem bo to on chciał miec akta Dana odnośnie Lucka - ale to nadal nie musi oznaczac, że jest Sinnermanem. Jest ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones