Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 5 Lucyfer Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Bardzo smutny diabeł

Really Sad Devil Guy 52m
8,1 945
ocen
8,1 10 1 945
Lucyfer
powrót do forum s5e1

Właśnie zobaczyła pierwszy odcinek 5 sezonu i jak zwykle się rozczarowałam. Czuję, że to będzie zarazem ostatni odcinek dla, którego straciłam czas. Zastanawia mnie fenomen tego serialu, skąd takie wysokie noty, co ludzi urzeka w tej pozbawionej jaj bezbarwnej fabule. Sam pomysł na serial jest niezły, natomiast wykonanie czyli scenariusz i dialogi grubo poniżej średniej. Jak dla mnie fabuła jest banalna, a gra aktorska taka sobie. Nie wiem czy Lucyfer jest tym władcą piekieł tak na poważnie czy dla zgrywy, generalnie nie chwytam klimatu. Jednocześnie między głównymi bohaterami nie widzę żadnej chemii, a te doczepione na siłę zagadki kryminalne są koszmarne. Obejrzałam wcześniejsze sezony jednym okiem między innymi sprzątając (inaczej się nie dało tego przejść), a i tak miałam poczucie zmarnowanego czasu. Cały czas czekałam na jakieś wow, które przekonałoby mnie do tego serialu. W końcu sam Neil Gaiman przyłożył do tego rękę, albo palec, albo paznokieć , albo tylko jego nazwisko doczepili żeby było że jest, a on kasę dostał.

Wilczyca_9

Racja,serial posłużył tylko po to by sprzedać kolejny przekłamany obraz świata, po płachta hehe serialu. Ale ciągle i to ciągle robi Netflix,stawia swoją wizję świata ponad serial / film. Przez co ciągnie całość w dół. Liczy się,by "delikatnie" przemycić to w co wierzy platforma,a nie by to było dobre
.

Wilczyca_9

Muszę przyznać, że wytrwała jesteś. Jakby mi sie nie podobał serial to nawet jednym okiem przy sprzątaniu bym go nie oglądała.

zuza2107

Nooo, sama sobie się dziwię, to podchodzi pod masochizm;) Lubię książki Neila Gaimana, czytała jako jeszcze nastolatka komiks o Lucyferze to dlatego tak się katowałam. Ale jakby mnie ktoś zapytał co tam w serialu się działo to przyznaję nie wiele pamiętam. Wspomnę też, że bywam z lekka złośliwa i czasami lubię sobie pooglądać żeby się ponabijać :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones