Lucyfer
powrót do forum 5 sezonu

Jeden z najgorszych odcinkow w historii seriali? Co to miało byc? Szczerze to odrzucil mnie ten odcinek od dalszego oglądania (no prawie). Dramat

ocenił(a) serial na 9
dopawcia

mi też się nie podobał. Chodziło o poznanie historii Maze i jej matki, ale można to było zrobić inaczej.

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

Mi sie właśnie spodobała ta róznica wymiaru w fabule, oddwolanie do starego kina, odtworzenie kadrow - prezentuje się zjawiskowo- przyjemnie mi się patrzyło na migoczące biale światło(większa głebia czerni i bieli) odtwarzanie przez glównych bohaterów postaci z opowieści. Jestem ciekawa skąd taka wasza opinia, może to nie tylko kwestia gustu? Nudzia was takie powierzchowne odwolania/ za dużo ekranowego czasu poświecono na opowieść?

ocenił(a) serial na 9
iskra23

po prostu obiektywnie nie do końca podobał mi się ten odcinek. w mojej ocenie był zbędny i historię matki maze można było przedstawić inaczej. to wszystko zależy kto co lubi.

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

czyli jednak kwestia gustu- rozumiem :)

ocenił(a) serial na 8
dopawcia

Mi sie tam ten odcinek podobal a to dlatego ze poznano matke demonow i wyjasniono pewne sprawy jak chocby brak duszy.Gryzie mnie tylko to ze zamiast Maze w roli swojej matki powinni dac te role Tricii Helfer,to dalo by super efekt,wiedzac kogo grala w drugim sezonie:P A tak dali ja i fajnie ale w malo znaczacej roli.

dopawcia

Hołd dla kina noir z lat 40tych XX wieku. Pożyjesz, zrozumiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones