Lucyfer
powrót do forum 5 sezonu

Jejku zawsze lubiłam Chloe, mimo wszystko, ale jednak trzeba przyznać tak obiektywnie że była najbardziej pospolita ze wszystkich charakterów. Lucka czy Maze już polubiliśmy, bo ta normalność Chloe podbijała ich cechy. Teraz Chloe ma tyle barw i kolorów i ten nowy loook! Po prostu nie mogę się napatrzeć. Poza Lucyferem oczywiście, skradła moje serce w tym sezonie. No i strasznie podoba mi się że ich relacja wreszcie dojrzała i rozmawiają o wiele więcej i głębiej niż wcześniej. Deckerstar w tym sezonie to prawdziwy sztos! I humor, i ogólnie wszystko!

ocenił(a) serial na 8
kamilcyr

Bardzo lubię Chloe jako postać i też uważam, że pod względem charakteru ewoluowała aczkolwiek jeśli chodzi o wygląd aktorki to uważam, że te wszystkie "poprawki" urodowe nie wyszły jej na korzyść...

Lellandra

Poprawki w twarzy na pewno nie. Najpiękniej i najnaturalniej wyglądała w pierwszym sezonie, ale włosy mega mi się podobają. :)

użytkownik usunięty
kamilcyr

botoks przede wszystkim w czole plus kwas w ustach. Wystarczy znaleźć jej bardzo stare zdjęcia. Widać gołym okiem jak jest wyprasowana i jak jej usta (szczególnie górna warga) magicznie się powiększyły. To zawsze widać kiedy twarz jest nienaturalnie wygładzona

ocenił(a) serial na 10

Zwłaszcza ze budzi się rano w łóżku w pełni umalowana trochę to było przesadne ....

ocenił(a) serial na 9
kamilcyr

Sam charakter Chloe, to jak ewoluowała naprawdę mi się podoba ale jej wygląd już mniej, uważam, że wyglądała dużo lepiej we wcześniejszych sezonach, więcej naturalności co było dużym plusem, teraz jedyne co mi się podoba to włosy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones