Lucyfer
powrót do forum 5 sezonu

data premiery

ocenił(a) serial na 7

hej, to w końcu kiedy ma być ta premiera 5 sezonu, na Filmwebie jest, że 6 czerwca ale w innych źródłach podają że jednak zostaje przesunięta

ocenił(a) serial na 10
agnessa2000

Pierwsze 8 odcinków jest tak jak było czyli 6 czerwca. Natomiast kolejne 8 ma być później ale nie podano jeszcze daty premiery.

ocenił(a) serial na 8
mich772

Ehhhh...

ocenił(a) serial na 9
mich772

a to ciekawe, bo tylko tu jest info kiedy będzie, nawet netflix nie podaje kiedy premiera, hmm..

ocenił(a) serial na 10
Ymisan

Nawet patrząc na daty premier poprzednich sezonów można było wywnioskować że premiera powinna być kwiecień/maj. Ale ze względu na pandemię musieli wstrzymać prace dlatego ostatnich 8 odcinków zapowiedziano że będą miały premierę później kiedy skończą je nagrywać. Natomiast z anglojęzycznego forum wyczytałem że podobno premiera ma być w czerwcu

ocenił(a) serial na 9
mich772

Z oficjalnego komunikatu Netflixa wynika, że nie wiadomo kiedy będzie premiera S5. A sami aktorzy piszą "soon soon". Więc nie ma co się napalać, a szkoda, bo ja czekam z niecierpliwością. :)

ocenił(a) serial na 10
Ymisan

Pożyjemy zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 7
agnessa2000

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytanie, przyznam, że dla mnie termin 6 czerwca jest najbardziej logiczny, gdyż wszystkie 8 odcinków już dawno nakręcono więc nic nie stoi na przeszkodzie by udostępnili je za kilka dni

agnessa2000

Oby! Już nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 10
agnessa2000

W sumie to Filmweb wydaje się być dobrym źródłem informacji. Ale cóż, możemy tylko czekać.

ocenił(a) serial na 10
agnessa2000

Wczoraj podobno Netflix podał datę premiery na 21 SIERPIEŃ 2020. Link do artykułu:
https://www.eska.pl/cinema/news/lucyfer-sezon-5-kiedy-data-premiery-nowego-sezon u-znana-aa-vkC8-pnBY-8PGa.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones