PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625215}

Lynch

8,0 132
oceny
8,0 10 1 132
Lynch
powrót do forum serialu Lynch

Pierwszy odcinek zadebiutował (podobno) wczoraj w sieci. W tv ma się ukazać dopiero
jutro. Czy znacie może jakieś źródła, gdzie można obejrzeć?

sarcasmoO

masz może jakieś dalsze informacje odnośnie tego serialu?

milex92

Jest na youtube w oryginale. :)

Maille

szkoda, że nic nie zrozumiem, a popatrzyłbym na Natalię, bo to moja pierwsza aktorska miłość :D

milex92

Z samego obrazu też można wiele wyciągnąć więc polecam. Również ją uwielbiam. Niebywałe, że praktycznie w ogóle się nie zmieniła :)

Maille

Ok, popatrzę w wolnym czasie :) to było kręcone pewnie przed ciążą?
Ostatnio udało mi się zobaczyć Mi primera boda z Natalią, świetny <3

milex92

A gdzie można zobaczyć? Poluję na wszystkie filmy z nią, ciężko jednak coś zdobyć. Jak dla mnie mogą być w oryginale, nawet lepiej i bardziej efektywniej dla nauki hiszpańskiego :) A ten serial z tego roku więc na pewno po ciąży chyba że nie wiem o jakieś kolejnej :D

Maille

nie, nie, jedna ciąża wystarczy na jakiś czas :D ale urodziła dopiero kilka miesięcy temu dlatego się zastanawiałem :)
a film ściągnąłem z torrentów, nie wiem czy korzystasz?
Przyczepione były angielskie napisy automatycznie...

milex92

Dzięki. Spróbuję coś poszukać :)

milex92

z jakich torrentów ściągałeś? bo ja nie mogłam znaleźć żadnych, trafiłam na tę stronę http://www.virtualforos.com/printthread.php?t=312982. Co prawda jeden odcinek już ściągnęłam, ale brak do niego napisów, nawet angielskich. Można oglądać i bez nich, ale wiele treści się przez to traci...

milex92

ale już go chyba nie ma na torrentach, bo nic mi nie wyszukuje.

ocenił(a) serial na 10
sarcasmoO

Na stronie novela.pl należy kliknąć na baner Lynch a potem na pierwszy odcinek i można oglądać po polsku

roro1397

szkoda że nie ma nie po polsku:(

ocenił(a) serial na 10
wjewjurka87

na novela.pl są polskie napisy. Jeśli Ci się nie wyświetlają to musisz kliknąć w prawym górnym rogu playera ikonkę [CC] i żeby tam pisało pod spodem <on>

phoeebs

dzięki za zainteresowanie ale ja już mam ten serial, tak jak chciałam czyli w oryginale, ale może komuś się przyda ta info., dzięki.

ocenił(a) serial na 10
wjewjurka87

a gdzie można oglądać w oryginale? Mogłabyś zarzucić linka, bo ja szukałam i szukałam i nic nie znalazłam :C

phoeebs

ja go znalazłam na jakimś torencie, ale wciąż go nie obejrzałam, już go nawet nie mam, poszperaj w sieci, powodzenia:)

ocenił(a) serial na 10
wjewjurka87

ok :) dzięki wielkie :P

sarcasmoO

Czy to jest serial jednosezonowy? Zakończyli go już?

ocenił(a) serial na 10
anulka88

Mają być przynajmniej 3 sezony. 13 odcinków w pierwszym, dziewięć w drugim i 8 w trzeciem sezonie.

phoeebs

A wiadomo coś o dalszych odcinkach? Bo jakoś na razie nic nie jest dodane...jakieś konkrety? :)

ocenił(a) serial na 10
anulka88

na www.lynch.novela.pl można oglądać. Narazie jest dodanych 10 odcinków a nowe są w niedziele o 20:00

phoeebs

A jak z tłumaczeniem?
To jeżeli "bieżący" to na razie nawet się nie kręcę, poczekam na finisz :D

ocenił(a) serial na 10
anulka88

są napisy po polsku ;)

phoeebs

Dzięki za info :)

phoeebs

nie da sie juz na novela ogladac :(?

ocenił(a) serial na 10
netka_91

Niestety :C Skasowali wszytskie odcinki. A obiecywali, że w peździerniku będą dodawać drugi i trzeci sezon....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones