PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014916}

Mój szósty zmysł

Kis Sik-seu Sen-seu
6,9 173
oceny
6,9 10 1 173
Mój szósty zmysł
powrót do forum serialu Mój szósty zmysł

Jestem ciekawy jaki polski cudak przetłumaczył polski tytuł tego koreańskiego serialu ale z angielsko-brzmiacym tytułem.. Złoty burak (malina) za przetłumaczenie..... Tak trzymać .....

Stando58

Nie bardzo wiem, o co konkretnie chodzi, bo obecny polski tytuł na Filmwebie i Disney + to właśnie "Mój szósty zmysł". Koreańskie seriale, które są znacznie bardziej popularne niż znajomość języka koreańskiego, w międzynarodowej dystrybucji występują pod angielskimi tytułami. Zanim któraś platforma zdecyduje się przetłumaczyć tytuł na polski, znane są wśród widzów w wersji angielskiej. Nie mam pojęcia, czy ktoś przetłumaczył np. tytuł "Crash Landing on You" i nigdy nie posługiwałam się polskim tytułem w przypadku tego (i większości innych) seriali. Nie mam też pojęcia, jaki jest koreański tytuł tego i innych seriali. W zasadzie wszystkie tytuły znam właśnie w wersji angielskiej. Co więcej, kiedy na Disney + znalazłam serial "Gaduła", tylko dzięki fotosom domyśliłam się, że jest to serial znany mi jako "Big Mouth"...
Inna sprawa, że angielski tytuł tego serialu (odpowiadający dokładnie tytułowi koreańskiemu) to "Kiss Sixth Sense"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones