PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685663}

Młodzi Tytani: Akcja!

Teen Titans Go!
5,4 2 441
ocen
5,4 10 1 2441
Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum serialu Młodzi Tytani: Akcja!

Nasi ulubieni bohaterowie uroczy i dziecinni ale potrafiący pokazać dojżalość i wykazać odwage są przedstawieni w tej serii jako banda głupich dzieciaków. Zapomnijcie o rozterkach i powadze sytuacyjnej! Oto otrzymaliśmy całkowicie komediowy (?) produkt w którym poziom dowcipów przyprawia widza o ,,poker face''. Wszystkie postaci mają spłaszczone charaktery.No i ta grafika...
Lubię anime a chibi potrafi być słodkie ale w tym serialu tylko Raven i Robin wyglądają w porządku. Przez sam fakt że postaci sa chibi zapomnijcie o wyrażaniu emocji w formie anime-nie ma już śmiesznych mordek i gestów są natomiast idiotyczne owiedzonka ktorymi raczą nas bohaterowie. Oto z czym musi zmierzyć się widz:
-Raven przedstawiona jako zagorzała fanka Pegassis sisters (nieudana parodia My little ponny the friendship is magic)
-Robin pokazany jako totalny arogant uważający się zawsze za najlepszego
-cyborg w kólko powtażający 'Booyah' , śpiewa z bestią prymitywną piosenkę o tym jak bardzo kochają jeść ciasta
-Gwiazdka przyznająca że spalenie końcówek jej włosów jest gorsze niż poważne rany jej przyjaciół, Gwiazdka mówiąca ''L-O-L''
-bestia zmieniony w kreta kopiący tunel, cytuje :,,I digg it digg it like pro''

Co za stek sieczki gimnazjalnego slangu ktory już nawet nie jest smieszny. A co robia nasi bohaterowie? Może chociaz robią coś ważnego, walczą ze złem?
Otóż nie. Przez czas całego odcinka robią magiczne tosty <!> jedzą ciasta , Raven przeżywa że jej ojciec przyjdzie w odwiedziny,Bestia się martwi że nie ma kasy na nową grę dla cyborga.....nasi bohaterowie jakby cofnęli się w rozwoju o kilka lat. Rozumiem że twórcy chcieli aby serial był lekką komedią ale na Boga niech ten humor chociaż będzie śmieszny

ocenił(a) serial na 7
Cadavera

To jest parodia Tytanów a nie kontynuacja serialu z 2003 roku. Sporo nawiązań do świata DC też jest (bromance Batka i Gordona serio śmieszny jest, pluszaki, gościnne występy, itp). No i humor głupi jak nie wiem...przypomina mi Chowdera, którego lubię. :) Część odcinków to faktycznie padaka ale jest też sporo zabawnych np. ten gdy Raven odwiedza jej ojciec. :)

Musisz być psychofanem serialu Teen Titans i dlatego tak reagujesz....pamiętaj też, że oryginały są w komiksach. :P

ocenił(a) serial na 3
saitek

nie jestem psychofanem. nawet nie oglądałam regularnie TT ale te odcinki które widzialam podobaly mi się. nie chodzi już nawet tak bardzo o to że to są tytani tylko o ten humor-rzecz gustu. Ja nienawidzę takiego humoru jaki jest prezentowany w tym serialu, w Chowderze i w tym podobnych papkach.Jeśli jednak ktoś chce się tym karmić to ok- ja podziękuję nie mam ochoty na niestrawność

ocenił(a) serial na 7
Cadavera

Chowder to papka. Oookej. :D Smutne to. Piszesz tak jakby to twoje zdanie określało czy coś jest dobre czy nie dla wszystkich. Zresztą czemu się dziwie...jestem na komentarzach na filmwebie. :D OK jesteś lepszy...idź oglądaj TT z 2003 bo to już papką nie jest. :D

ocenił(a) serial na 3
saitek

kwestia gustu. Powiedziałaeś że humor tego serialu jest głupkowaty tak jak w Chowderze.Ok respektuję to ale ja nie znoszę takiego humoru. Moj chlopak też lubi głupkowate żarty (choć akurat ten serial chyba nie przypadlby mu do gustu). Ok. Każdy lubi co innego.
Po za tym jestem kobietą a nie mężxczyzną o czym świadczy mój nickname i moja fotka w avatarze

ocenił(a) serial na 3
saitek

Co do komiksów to nie jest dobry przyklad bo istnieje tam tyle alternatywnych światów że możliwe jest każde wydarzenie/zwrot akcji/pairing zależnie od uniwersum.

ocenił(a) serial na 7
Cadavera

Wybacz za pomyłkę co do płci. :P Avek jest mały. Jak na niego patrzę widzę obrazek kobiety..też mam obrazek kobiety w avku. :P

Nagle respektujesz? Wcześniej to była przecież "papka" i przyczyna "niestrawności". :)

W TT jest raczej głupkowaty humor...w Chowderze jest głupkowaty ale też często abstrakcyjny. Twórcy coś musieli brać. :D No i animacja jest ciekawa bardzo. I ten Sznycel.

Komiksy to dobry przykład bo istnieje coś takiego jak główny świat. :) Aktualnie w DC to Prime-Earth ale ja pisząc myślałem o Tytanach w komiksach sprzed "New 52". :P W DC nie istnieje "tyle" światów tylko 52 Ziemie. :P

ocenił(a) serial na 3
saitek

respektuje ludzi i to że mają prawo mieć własne upodobania. nie oznacza to że coś musi mi się podobać

ocenił(a) serial na 7
Cadavera

Heh. Oczywiście, że nie musi się tobie podobać to samo. Natomiast nie wiem po co używanie tak mocnych i obraźliwych słów typu, że jak ktoś chce to niech się karmi "papką" i ma "niestrawność"... - tak bardzo poczucie wyższości. :D

ocenił(a) serial na 3
saitek

podkreślam też ze nie oglądam TT bo fanem nie jestem. Kiedy leciało w TV kilka lat temu to się oglądało z przyjemnością ale to bylo kopę lat temu.Serial był dobry ale nie na tyle by specjalnie poszukiwać gdzieś odcinków i je ogladać. Od ok. 5 lat mam alergię na filmy pokazywane na CN i Disney XD

Cadavera

Dobry temat, skutecznie zniechęca

użytkownik usunięty
Cadavera

Raz się zachowują jak gimby, raz jak przedszkolaki... gniot poniżej wszelkiej krytyki i profanacja genialnego poprzednika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones