PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685663}

Młodzi Tytani: Akcja!

Teen Titans Go!
5,4 2 439
ocen
5,4 10 1 2439
Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum serialu Młodzi Tytani: Akcja!

Czemu wszystkie postaci mają w polskim dubbingu te same głosy co w poprzedniej wersji, tylko
Bestia ma ten "zaszczyt" mieć nowy głos. Naprawdę nie mogli zostawić w tej roli świetnego Leszka
Zdunia, tylko jakiegoś dzieciaka, który nie pasuje do tej roli. Sama kreskówka dużo gorsza niż
oryginał, chociaż gdyby nie nowy dubbing Bestii, to w polskiej wersji dałoby się to oglądać.

ocenił(a) serial na 1

Bestia mówi jak Fineasz.

użytkownik usunięty
skrillex15

I to właśnie jest fatalne - to zmiana na gorsze, i to w jakim stopniu - no po prostu ze szczytu na dno, z Mount Everest do Rowu Mariańskiego!

ocenił(a) serial na 1

$status.value

To nie jest kontynuacja, tylko parodia kreskówki z 2003 roku, więc nie ma co oceniać jej pod tym kątem. Fakt, postaci dubbingowane są przez aktorów z "Teen Titans", ale to jest inna "bajka". Mnie akurat nowy dubbing Bstii odpowiada :) uważam, że młody Apostolakis jest mega zdolny.

mam_kaktusa

Już pierwsi Tytani byli parodią swojego komiksu, więc tutaj mamy parodię parodii?

lipa3000

Hehe zgadzam się, ale z założenia pierwsi tytani nie mieli być parodią, co w efekcie jest jeszcze bardziej komiczne.

mam_kaktusa

Zatem TeenTinatnsGo są parodią nie zamierzonej parodii komiksu

mam_kaktusa

Czyli wielkim niczym!

lipa3000

Ciekawe, co by było gdyby wymyślono parodię parodii parodii tej kreskówki?

użytkownik usunięty
Michal_Dunski

Tego już chyba nie da się sparodiować...

użytkownik usunięty
mam_kaktusa

Zgadzam się z autorem tego wątku co do joty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones