Młodzi Tytani: Akcja
powrót do forum 7 sezonu

Muszę przyznać że jako fan oryginalnej serii byłem zawiedziony już gdy ten serial powstał. Nie był zły lecz do serialu z 2003 dużo mu brakowało.(Tak wiem że to parodia, ale mogłaby być lepsza). Jednym plusem tej parodii w tamtym czasie była polską wersją językową. Wszyscy poza Bestią(mi nowy głos nie przeszkadzał), byli dubbingowani przez tych samych aktorów. I to był powód dla którego z młodszym kuzynem obejrzałem 1 sezon. Potem jakoś o tym zapomniałem. I ostatnio zobaczyłem przypadkiem jeden odcinek. Porażka! Zmienili głosy Robina, Cyborga a nawet głos Bestii. Jedyna rzecz która ratowała ten serial została zmieniona. Najgorzej obsadzili Cyborga. Głos pana Banaszyka był doskonały do tej postaci. Drojewski też robił swoje jako Robin. Bestii nie komentuje. Szkoda że stara seria została tak porzucona w Polsce. Nie było 5 sezonu, filmu problem w Tokio. A miały naprawdę potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones