SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Młodzi Tytani

Teen Titans
2003 - 2006
22 min.
7,3 6 620
ocen
7,3 10 1 6620
891
chce zobaczyć
Piątka młodych ludzi obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami walczy ze złem i chwyta przestępców. Więcej Mniej
Młodzi Tytani zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Historia opowiada o pięciu nastolatkach mieszkających razem w Wieży: Robinie, Raven, Gwiazdce, Cyborgu i Bestii. Możemy ujrzeć młodość, Robina, który później znany jest z walki u boku Batmana. Gwiazdka to nastolatka z odległej planety, nie zna obyczajów Ziemian i nie zawsze rozumie ich problemy. Raven to ponura czarodziejka, która wolnyHistoria opowiada o pięciu nastolatkach mieszkających razem w Wieży: Robinie, Raven, Gwiazdce, Cyborgu i Bestii. Możemy ujrzeć młodość, Robina, który później znany jest z walki u boku Batmana. Gwiazdka to nastolatka z odległej planety, nie zna obyczajów Ziemian i nie zawsze rozumie ich problemy. Raven to ponura czarodziejka, która wolny czas spędza na medytacji w swoim pokoju, do którego wejście jest zabronione. Bestia to nastolatek, który za wszelką cenę chce być śmieszny, ale zazwyczaj nie udaje mu się to. Natomiast Cyborg to pół-robot pół-człowiek, uwielbiający pizzę, męsko i gry komputerowe. Każdy z Młodych Tytanów ma odmienne moce, które wykorzystują w walce przeciwko wielu wrogom. Ich głównym przeciwnikiem jest tajemniczy Slade.

na podstawie
Bob Kane (postacie) /
studio
Cartoon Network / DC Comics / Warner Bros. Animation
tytuł oryg.
Teen Titans
inne tytuły
W odcinku "Maski" w pewnej scenie widzimy jak Robin ma na sobie strój Red X, jednak zaraz potem ubrany jest w swój typowy kostium.
W odcinku "Ile trwa wieczność" Starfire, po wylądowaniu w śnieżnej zaspie, trzęsie się z zimna. W kolejnych odcinkach -"Śnieżna Bitwa" i "Kole" - okazuje się, że Starfire jest odporna na zimno.
W odcinku "Randka z przeznaczeniem" Robyn jest ubrany w garnitur i ma gołe dłonie, jednak kiedy go z siebie zdziera ma na dłoniach rękawiczki.   
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych