PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204048}

Maburaho

6,9 95
ocen
6,9 10 1 95
Maburaho
powrót do forum serialu Maburaho

Witam, bardzo spodobał mi się ten serial anime jak by ktoś oglądał wszystkie odcniki u sibie na kompie proszę o kontakt. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
lukaszryba

a no ja wszystkie oglądałem :) bardzo fajne anime,klimat trzyma w napieciu,tylko na koncu troche nie zrozumialem,a tak pozatym REWELACJA xd

ocenił(a) serial na 7
lukaszryba

Zgadzam sie, świetne! I jest typowym przykładem ze anime to nie jak to sie cesto mylnie odbiera bajki dla dzieci w wieku przedszkolnym xD Pozatym ma być II seria (juz z pół roku temu była zapowiedziana^^). Ja ogladałam na youtube i do tego se sciągnęłam napisy i przewijając pasek oglądałam ^^"

ocenił(a) serial na 7
helen_quila

też oglądałem wszystkie odcinki... ;) i również bardzo mi się podobało a nie wie ktoś czy wiadomo coś na temat drugiej serii ?

ocenił(a) serial na 8
lukaszryba

I tak oto obejrzałem to Anime mijając ten tytuł wiele razy... Jeżeli patrząc na całokształt tej produkcji wyszła bardzo fajnie. Początkowo akcja robi się chaotyczna i wszystko szybko się dzieję, potem wszystko się stabilizuje i trzyma bardzo fajny poziom komediowy, romans jest typowy dla Haremówek, ale i tak na co niektórych momentach można się zaskoczyć i nieźle uśmiać, lecz także i zawieść. Postacie pod względem charakteru są różne od siebie co naprawdę tworzy fajny klimat (jeżeli chodzi o płeć piękną). Początkowo taka Yuuna, postać bardzo fajna, lekko narzucała swoje zdanie, ale ogólnie postać przyjemna i przyjazna, lecz jak tym dalej wlazł tym bardziej zaczęła mnie denerwować. Dla mnie najlepszą postacią z tej głównej czwórki jest Rin... Spokojna, nie za dużo rozmowna i chyba najpoważniejsza z tej całej produkcji. O tej Kuriko nic nie powiem, nie za bardzo ta postać mi się podobała. Po za tym po pewnym czasie poziom komediowy zaczął ulegać zmianie i znacznie się obniżył i co nie co zaczęło robić się jakby naciągane, ale pod koniec robi się bardziej ciekawie. Moja ocena to takie solidne 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones