PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179161}

Madeline

7,1 5 774
oceny
7,1 10 1 5774
Madeline
powrót do forum serialu Madeline

oglądałam z ją kiedy miałam bodajże 7 lat teraz mam 15 ...jak ten czas szybko leci :( tabajka zawszebędzie w mojej pamięci ... kiedy o 19 siadałam przed telewizorem...

wiktoriakt

Ja tez w wieku 6-7 lat ogladalam ta bajeczke na dobranocke i bardzo ja lubilam :P Poprostu super :) Choć jestem duża :P chciałabym ją jescze obejrzeć :P

ocenił(a) serial na 8
Kingusia_92

to była moja ulubiona bajka...też chciałabym ją obejrzeć, ale niestety ani na dvd jej nie ma, ani w telewizji...:(

Madeline

Ja też dawniej ją oglądałam. Teraz mam 15 lat. Wczoraj znalazłam stare kasety i Video i było na nich jeszcze kilka odcinków tej cudownej bajki, bowiem kiedyś ją nagrywałam xD

ocenił(a) serial na 7
Paula578

Moja ulubiona bajka! Pamiętam jak na nią czekałam jak byłam mała :)
Szkoda, że teraz nie leci na dobranocce.. W ogóle te bajki co teraz lecą są jakieś odmóżdżające ;/

ocenił(a) serial na 10
Paula578

Jakie to odcinki?

ocenił(a) serial na 9
wiktoriakt

A potem dzięki Opatrzności Bożej uczyłam się 3 lata w żeńskim (jeszcze wtedy) gimnazjum ss. Prezentek tu u siebie w Krakowie. Madeline miała z tym na pewno wiele wspólnego, bo widocznie łatwo mi było podjąć tę decyzję, choć zaważyła na tym przemoc wobec mnie w podstawówce tak naprawdę. Nie żałuję, że się tam uczyłam u ss. Prezentek, a wręcz przeciwnie, z czystym sercem polecam tę szkołę, jeśli chcecie otrzymać dobre wychowanie i to niekoniecznie tak od razu katolickie-wprawdzie pewne reguły są, ale będziecie potem w życiu porządnymi ludźmi nawet gdybyście mieli odejść od Kościoła ;)

wiktoriakt

ja tak samo :D teraz mamy 25 lat, czas bardzo szybko leci :D

wiktoriakt

a teraz już 30...

ocenił(a) serial na 9
Guldurs

29 lat. Dobre było jak ta "panna" zbiegała ze schodów na jakiś alarm, przytrzymując sobie welonik na głowie. Piosenka z bajki jest jak zapach przedszkola - nie zapomina się ich ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones