PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485588}

Magazyn 13

Warehouse 13
7,1 3 247
ocen
7,1 10 1 3247
Magazyn 13
powrót do forum serialu Magazyn 13

Witam , nie czaje 1 odcinka 2 sezonu , pokazują co niby było poprzednio ,ale jakoś nie
widziałem tych scen w 1 sezonie , ominąłem jakiś odcinek ?

ocenił(a) serial na 7
IcemanWlkp

Ja nie rozkminiam z kolei odcinka S02E13, świąteczny co prawda ale jest totalna olewka na to co się stało w poprzednim odcinku. Przy oglądaniu z 3x sprawdzałem czy na pewno zapuściłem doby epizod. Kto oglądał ten wie ja więcej nie powiem, bo spolierów nie chce robić ale jak mi ktoś wytłumaczy dlaczego wstawili odcinek z dupy to będę wdzięczny.
Już oglądałem dalej i wiem, że normalna fabuła jest kontynuowana w 3 sezonie ale nadal dla mnie to bardzo dziwne.

Bizzaro

Tak robią przy każdym świątecznym odcinku. Jak by był to zupełnie inny odrębny odcinek. Prezent świąteczny dla widzów. Na początku też zbaraniałam :)

Bizzaro

ale w koncu o co b z tym odc 1 sez 2???????

ocenił(a) serial na 7
Bizzaro

Wiem, że parę lat minęło, ale właśnie oglądam ten serial i mam to samo. Chętnie bym się dowiedziała, o co chodzi.

ocenił(a) serial na 7
eveline_v

Z racji tego, że nie mogę już edytować, sama sobie odpowiem (gdyby komuś jeszcze to było potrzebne). Sezon pierwszy ma 13 odcinków. Ot cała tajemnica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones