PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485588}

Magazyn 13

Warehouse 13
7,1 3 250
ocen
7,1 10 1 3250
Magazyn 13
powrót do forum serialu Magazyn 13

Jesteśmy już kilka dni po premierze pierwszego odcinka nowego sezonu. Ktoś widział? Jak wrażenia?



SPOILER ALERT
Moim skromnym zdaniem zaczęło się bardzo przeciętnie. Super, że Magazyn jet cały, HG żyje i ma się dobrze (co mnie niezmiernie cieszy, bo to moja ulubiona postać, a po tych plotkach ze spin-offem obawiałam się, że nie wróci), ale cały zabieg z cofnięciem czasu wydał mi się średni, można rzec, że wręcz okropny. Dobrze, że chociaż rozwiną postać Claudii. Jej złe wcielenie napawa mnie optymizmem, co do nowego sezonu. Może być całkiem interesujący główny wątek.

ocenił(a) serial na 7
kurenai_2

twardo czekam na napisy;p

MastaBlasta

Coś mi się wydaje, że chwilę jeszcze sobie poczekasz. Na szczęście nie mają trudnych dialogów, więc da się spokojnie zrozumieć ze słuchu, a w razie czego zawsze można zerknąć ze słownikiem do angielskich napisów :)

ocenił(a) serial na 9
kurenai_2

Ja też czekam na napisy i się doczekać nie moge ;(

użytkownik usunięty
kurenai_2

Mi się podoba 4 sezon choć 3 odcinek najbardziej :)

kurenai_2

Czwarty sezon zapowiada się interesująco, jak na razie każdy odcinek (oprócz premiery, która była przeładowana) jest co najmniej udany, wątek brata Adriana i zemsty zakonu, Claudii i metronomu, scenarzystom nie wyczerpały się jak na razie pomysły, co zdecydowanie cieszy :D No i wraca H. G. Wells ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones