Magda M.

2005
Magda M.
6,6 42 448
ocen
6,6 10 1 42448
1 526
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}

Bohaterowie "Magdy M." są prawnikami i z racji wykonywanego zawodu spotykają się z bardzo różnymi ludźmi. Serial pokazuje szeroką panoramę spraw, postaci i problemów społecznych, czasem śmiesznych, czasem poważnych, ale zawsze opowiadanych z sympatią i zrozumieniem. Na pierwszy plan wybijają się jednak losy dwojga głównych bohaterów - Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego.

Oboje są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. To sprawia, że ich drogi raz po raz się przecinają. Historia Magdy i Piotra to opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się "zejść", dopasować, pogodzić, a w końcu pokochać. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. W dodatku dzieli ich zarówno odmienność charakterów, jak i przekora i potrzeba stawiania na swoim. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale jako ludzie ambitni i niezależni nie chcą mu się poddać.

Gungus
opis użytkownika

Sezon 1 i 2:

"Magda M." to współczesny serial obyczajowy, utrzymany w tonacji pół żartem - pół serio. Pokazuje świat młodych i wykształconych ludzi, którzy, choć nastawieni na realizację osobistych ambicji, dostrzegają, że życie nie ogranicza się do kariery zawodowej i finansowego sukcesu. To opowieść o związkach międzyludzkich, poszukiwaniu bliskości, przyjaźni i miłości. Bohaterami serialu są współcześni 30-latkowie, którzy realizując się zawodowo i optymistycznie patrząc na świat, ciągle poszukują swojej drogi życiowej. Stopniowo dojrzewają również do prawdziwej miłości...

Na pierwszym planie zawsze pozostają losy dwójki prawników - Magdy Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotra Korzeckiego (Paweł Małaszyński). Historia Magdy i Piotra to opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się "zejść", dopasować, pogodzić, a w końcu pokochać. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. W dodatku dzieli ich zarówno odmienność charakterów, jak i przekora oraz potrzeba stawiania na swoim. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale jako ludzie ambitni i niezależni nie chcą mu się poddać. Udają - nawet sami przed sobą - że "ich to nie dotyczy"...

"Magda M." to śmieszno-wzruszająca historia o współczesnych kobietach i mężczyznach. Opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca, strachu przed prawdziwą bliskością, próbach przełamania samotności i o tym, że każdy z nas ma prawo do miłości.

opis dystrybutora dvd

Magda M. to serial opowiadający o parze młodych, odnoszących zawodowe sukcesy ludzi. Oboje są prawnikami. Ona - Magda Miłowicz - jest adwokatem. Pracuje w jednej z prestiżowych warszawskich kancelarii. On - Piotr Korzecki - dopiero co wrócił do kraju. Oboje, mimo młodego wieku, są obciążeni smutnymi doświadczeniami. Spotykają się na rozprawie rozwodowej Piotra i niespodziewanie zakochują w sobie.

jola
opis użytkownika

Sezon 4:

Ona - ambitna, samodzielna... samotna. On - inteligentny, błyskotliwy... "z przeszłością". Szukają miłości, ale czy ją znajdą, a może to miłość ich znajdzie?
Opowieść o współczesnych kobietach i mężczyznach, o strachu przed prawdziwą bliskością i o próbach przełamania samotności. Główna bohaterka, tytułowa Magda M., wzięta prawniczka, poszukuje swojego miejsca w życiu oraz miłości. Stara się także rozwikłać tajemnice swojej młodości i pojednać z ojcem, który ją opuścił. Na jej drodze staje przystojny adwokat Piotr Korzecki.

opis dystrybutora dvd

„Magda M.” to serial, utrzymanym w tonacji pół żartem – pół serio. Pokazuje świat 30-latków, którzy choć nastawieni na realizację osobistych ambicji dostrzegają, że życie nie ogranicza się do kariery zawodowej i finansowego sukcesu. Prawdziwą wartość życiu nadaje ta druga „połówka jabłka”. To opowieść o związkach międzyludzkich, poszukiwaniu bliskości, przyjaźni i miłości. A także o odpowiedzialności, jaką ponosimy za tę najbliższą, ukochaną osobę. Odpowiedzialności, o której Lis opowiadał Małemu Księciu.

oficjalny opis prod. telewizyjnej

Na pierwszym planie są losy dwojga prawników - Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego. Z racji wykonywanego zawodu spotykają się z bardzo różnymi ludźmi. Serial pokazuje więc także szeroką panoramę spraw, postaci i problemów społecznych, czasem śmiesznych, czasem poważnych, ale zawsze opowiadanych z sympatią i zrozumieniem. 

Magda i Piotr zetknęli się przez chwilę na studiach, potem ich drogi się rozeszły. Magda robiła karierę prawniczą, a Piotr pomagał robić karierę swojej żonie. Ponowne spotkanie nastąpiło w czasie rozwodu Piotra. Tyle, że Magda była pełnomocnikiem jego żony. Od tego momentu przeznaczenie wkracza w ich życie. Stają przeciwko sobie na wokandzie. Zwycięstwo Magdy nie zraża Piotra do tej atrakcyjnej, choć niedostępnej kobiety.

oficjalny opis prod. telewizyjnej