SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Lie to Me

2009-2011 45 min.
7,8 45 867
ocen społeczności
7,8 10 1 45867
20 900
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"id":"485877","linkUrl":"/serial/Magia+k%C5%82amstwa-2009-485877","alt":"Magia kłamstwa","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/58/77/485877/7778384.2.jpg"}
Ekipa doktora Cala Lightmana, specjalizując się w odczytywaniu znaczenia mimiki, pomaga agentom rządowym i osobom prywatnym.
{"seasons":[3,2,1]}
48
twórca
gatunek
produkcja
Kryształowa Statuetka Ulubiony telewizyjny kryminał w roku 2011 Kryształowa Statuetka Ulubiona postać walcząca ze zbrodnią w roku 2011 dla Tim Roth
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Magia+k%C5%82amstwa-2009-485877/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/485877","link":"/serial/Magia+k%C5%82amstwa-2009-485877/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/485877","link":"/serial/Magia+k%C5%82amstwa-2009-485877/episode/ranking"}}
[3,2,1]

Serial opowiada o naukowcu behawioryście, który jest ekspertem w dziedzinie wykrywania kłamstwa. Dr Cal Lightman (Tim Roth) pomaga zarówno FBI, policji, kancelariom prawniczym, korporacjom jak i osobom prywatnym. Dr Gillian Foster (Kelli Williams) jest psychologiem skupiającym się na ogólnym odbiorze będąc przeciwwagą dla szczegółowegoSerial opowiada o naukowcu behawioryście, który jest ekspertem w dziedzinie wykrywania kłamstwa. Dr Cal Lightman (Tim Roth) pomaga zarówno FBI, policji, kancelariom prawniczym, korporacjom jak i osobom prywatnym. Dr Gillian Foster (Kelli Williams) jest psychologiem skupiającym się na ogólnym odbiorze będąc przeciwwagą dla szczegółowego Lightmana. Eliego Lokera (Brendan Hines) cechuje szczerość, przez którą co rusz wpada w tarapaty. Natomiast Ria Torres (Monica Raymund) jako jedna z niewielu potrafi wykrywać kłamstwa nie posiadając naukowego przeszkolenia, a jedynie wrodzoną intuicję.

studio
20th Century Fox Television / Imagine Television / MiddKid Productions / Więcej...
inne tytuły
W odcinku pilotażowym w roli Emily Lighthman wystąpiła Kay Panabaker, później jednak zastąpiono ją Hayley McFarland i ponownie nakręcono scenę, w której Dr Lightman i Emily rozmawiają o jej wieczornej randce.
Zdjęcia kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Dziedzina nauki, na jakiej opierają swe działania główni bohaterowie, opracowana zaostała przez Paula Ekmana. Psycholog ten jest prekursorem w analizie wpływu emocji na ludzką mimikę (tzw. mikroekspresja).
Poker face
Lagoo ocenił(a) serial  na 
Zachowanie pokerowej twarzy przed dr. Lightmanem to nie lada wyczyn. Pewnie dlatego zabroniono mu grać w karty we wszystkich większych kasynach - w mig potrafi bowiem ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 83%
"Magia kłamstw" to serial oparty na kłamstwach, a właściwie wykrywaniu ich, w czym specjalizuje się główny bohater. Doktor Cal Lightman (Tim Roth) w każdym odcinku ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 79%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wykorzystanie nauki w Lie to me - chwyt czy prawda?

  mantra

  Pomyślałam sobie, ze skoro studiuję psychologię, to trochę smaczku wam dodam (i świadomości), która mogłaby pomóc wam w odbiorze serialu :) Zachęcam was do oglądania serialu też pod tym kątem (krytyczno- spostrzegawczym;)) Prosty przykład: Wiem, że ludzie wierzą ... więcej

 • Magia kłamstwa

  użytkownik usunięty

  Dlaczego tak mało odcinków?

 • d... nie urywa

  Tomsi79 ocenił(a) serial na

  Pierwsza seria dobra, ciekawa, druga znudziła mnie do tego stopnia, że obejrzałem bodaj tylko 8 czy 9 odcinków, bo nuda, tania ckliwość zniechęciły mnie do reszty. Ogólnie serial "ujdzie" i tyle moim zdaniem.

 • Gdyby nie Tim Roth, ten serial na bank nie zyskałby takiej popularności i nie odniósł TAKIEGO sukcesu. Można też powiedzieć,że reszta obsady jest wybrana bardzo dobrze.

 • Wątek poza przypadkami.

  Dziura77

  Czy w "Lie to Me" istnieją jakieś inne wątki, odstępstwa od nudnego schematu? Tak jak to było w przypadku Mentalisty lub Dr. House'a?

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.