serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Malanowski & Partnerzy

2008 - 2016
22m
3,8 11 061
ocen
3,8 10 1 11061
Bronisław Malanowski rozwiązuje zagadki kryminalne, prowadząc biuro detektywistyczne. więcej mniej
Malanowski & Partnerzy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Malanowski & Partnerzy" to serial dokumentalno-kryminalny, opowiadający o pracy biura detektywistycznego, do którego o pomoc i poradę zgłaszają się zdesperowani ludzie. Pracownicy biura podejmują się przeróżnych zadań. Czasem jest to śledzenie zdradzającego małżonka, a czasem walka z groźnymi przestępcami, takimi jak handlarze narkotyków"Malanowski & Partnerzy" to serial dokumentalno-kryminalny, opowiadający o pracy biura detektywistycznego, do którego o pomoc i poradę zgłaszają się zdesperowani ludzie. Pracownicy biura podejmują się przeróżnych zadań. Czasem jest to śledzenie zdradzającego małżonka, a czasem walka z groźnymi przestępcami, takimi jak handlarze narkotyków czy handlarze żywym towarem. Wszystkie historie są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami. W roli głównej występuje Bronisław Cieślak.

studio
Constantin Entertainment (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polsat
tytuł oryg.
Malanowski & Partnerzy
inne tytuły
Serial kręcony jest na terenie Warszawy i w okolicach Piaseczna (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serialu zbyt często nie oglądam, ale czasami jak trafie w TV to raczej kanału nie zmieniam, ale jeden tekst z odcinka co ostatnio widziałem był naprawdę mocny.
Ludzie od Malanowskiego rozpracowują jakiś gang po czym na końcu wpada tam Malanowski z obstawą nakrywa gangstera ten taki zdziwiony "Co jest ku*wa" a nasz...

więcej

Cześć

ocenił(a) serial na 10

A ja to uwielbiam, bo ciekawi mnie bardziej, niż padaka trudnych spraw, dlaczego ja, szkoła, w11 i inne.

Według mnie, serial powinien nosić tytuł "Marta&Marek i szef" - tak naprawdę, ten Malinowski... eee, Malanowski to nic tam nie robi. No, przepraszam, siedzi w biurze, pociesza klientów, robi groźną minę prawdziwego i doświadczonego przez życie twardziela i zbiera laury za rozwiązaną sprawę. To ci jego współpracownicy...

więcej

Chciałbym odszukać swoją siostrę której nie widziałem już 8 lat, a słyszałem same dobre opinie o
tym biurze detektywistycznym. Wiecie ile mniej więcej będzie to kosztować? Jeszcze byłbym
wdzięczny za adres do tego biura, albo przynajmniej numer telefonu. Mieszkam w Warszawie więc
z kontaktem nie byłoby problemu.

Pamiętacie jakieś śmieszne, żałosne i niedorzeczne sprawy? Jeśli tak to wypisujcie. Trochę się pośmiejemy. Jestem pewna, że będzie tego sporo.....Miłej zabawy.