PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259802}

Mam na imię Earl

My Name Is Earl
7,4 14 783
oceny
7,4 10 1 14783
7,0 4
oceny krytyków
Mam na imię Earl
powrót do forum serialu Mam na imię Earl

2/10

ocenił(a) serial na 2

Serial nie podoba się mi zupełnie. Lista skopiowana z jakiegoś filmu (nie pamiętam z jakiego), humor zupełnie mnie nie śmieszy. Widziałam kilkanaście odcinków tego serialu i zupełnie mnie nie zachwycił ani nie wciągnął. Mam na koncie seriale (np torchwood), które się mi zupełnie nie podobają ale oglądam bo... wciągnęły mnie:d ten zupełnie mnie od siebie odepchnął. Jedyne co jest na plus w tym serialu to gra aktorska, która jest naprawdę dobra. Cała reszta nie podoba się mi kompletnie. Proszę mnie nie obrażać, bo to jest moje zdanie do którego mam prawo:D

LaraNotsil

nie obrażam ale napisze:

who cares?



3
3
3
3
3
3

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

nie podobają ci się seriale , ale je oglądasz bo cię wciągneły ?

ocenił(a) serial na 2
MoRRs_Z_LaSu

**** Torchwood****

Serial sci-fi. Fatalna gra aktorska, efekty specjalne na niskim poziomie ale fabuła jest ciekawa i od czasu do czasu można się pośmiać.

****Czysta krew****

Przyzwoicie zagrany, pokazanie wampirów, ze tak powiem w nowym świetle (największy atut tego serialu, to nowe spojrzenie na wampiry) ale odpycha fakt, ze każdy z każdym kopuluje, główna bohaterka mimo swych (chyba 26 lat) zachowuje sie jak 12-latka (nie przesadzam).


****Dollhouse****

Beznadziejna gra aktorska, efekty dość mizerne ale za to kocham to, ze niegdy nie wiem jak zakończy się odcinek.


Seriale nie podobają się mi:D Jednak oglądam bo mają w sobie coś co nie pozwala mi z nich zrezygnować:D Nie mów mi, że nie oglądałaś/eś żadnej telenoweli:D Pamiętam taki "Maryja z przedmieścia" czy jakoś tak... no oderwać się nie mogłam:D Ale zaprzestali emisji u nas w Polsce i się skończyło:D

ocenił(a) serial na 2
LaraNotsil

Zapomniałam bym;/

****Fringe****

Nie mam pojęcia dlaczego czekam na drugi sezon:D Ten serial jest bezpłciowy:D Główna bohaterka nijaka i apatyczna, geniusze to tak naprawdę nie geniusze, wszystko zaczyna się dziać w tym samym momencie:D...... Tandeta i naciąganie:D Ale czekam:D

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

a dla mnie 10/10 , za humor , gre aktorską (nie znam sie na tym ale cóz ....) pomysł , wykonanie , za wszystko ! mój ulubiony i juz się skonczył :(

LaraNotsil

A wg mnie to najlepszy serial komediowy jaki widziałem od dawien dawna i wszystko mi sie podoba od pomysłu na fabułe po cycki Joy i przemyslenia Randy'ego.

ocenił(a) serial na 2
wieslaw

a wg mnie piszesz nie na temat:D Jest tyle tematów wychwalających ten serial, ze tam możesz napisać co uwielbiasz w tym serialu, co w nim lubisz najbardziej i swoje spostrzeżenia. Ten temat został założony dlatego, ze serial nie przypadł mi do gustu. Dlatego poszukaj sobie tematu, w którym znajdziesz bratnie dusze:D Pozdrawiam serdecznie.

LaraNotsil

Czyli wg Ciebie definicja offtopicu to przedstawianie przeciwstawnych tez do założyciela tematu. Ciekawe to bardzo.

ocenił(a) serial na 2
wieslaw

nie będę się kłócić.

LaraNotsil

Ja tez nie, ale mimo wszystko uważam ze 2/10 to bardzo krzywdzaca ocena. Chocby za sama gre naleza sie z 4 ptk. Pozdrawiam i uciekam do innych cymbałow lubiacych durne seriale o amerykanskich przyglupach z Teksasu.

ocenił(a) serial na 2
wieslaw

brak argumentów zaczyna się obrażanie. Pytanie po co obracasz się w towarzystwie tych cymbałów lubiących amerykańskie seriale. Ale to pytanie chcę zostawić bez odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

nieee, teraz to juz nie od ciebie zalezy bo zapytałaś .
"brak argumentów zaczyna się obrażanie. Pytanie po co obracasz się w towarzystwie tych cymbałów lubiących amerykańskie seriale. Ale to pytanie chcę zostawić bez odpowiedzi." cytat tygodnia ....
:D:D

ocenił(a) serial na 2
MoRRs_Z_LaSu

Są pytanie, które nie wymagają odpowiedzi jak np.: Jakiego koloru jest czerwony długopis

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

no ok . ale twoje do takich nie należało.
Pozatym , czerwony długopis może pisać na niebiesko ....

ocenił(a) serial na 2
MoRRs_Z_LaSu

Widzę, że lubicie atakować i mieć ostatnie zdanie dlatego zadam pytanie, żebyś mógł na nie odpowiedzieć i cieszyć się wygraną. Czy pytanie brzmiało na jaki kolor pisze czerwony długopis (wtedy Twoja odpowiedź miałaby sens) czy jakiego koloru jest czerwony długopis. Czekam z utęsknieniem na odpowiedź;/ Powodzenia!

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

eh :D kto cie atakował dziewczyno :D A jak prosisz kogoś o długopis , bo swojego nie masz to mówisz
"Dajcie mi długopis któe pisze na niebiesko/czerwono/zielono/itd. "
czy raczej
"Dajcie mi czerwony długopis" ??
podoba mi się taka rozmowa , całkiem zabawna .

ocenił(a) serial na 2
MoRRs_Z_LaSu

czytaj ze zrozumieniem. Czy j a napisałam że potrzebuje długopis? czy ja opisałam jakąś scenke do tego pytania? Życzę miłej dywagacji tymczasem ja idę się cieszyć, ze nie podoba się mi ten serial bo z tego co widzę to ograniczeni ludzie się nim zachwycają. Powodzenia;/

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

ej , nie chce mi się pisać , to było czyste gdybanie . ok , masz racje , jestes złociutka , od dziś się do ciebie modlę.
<padł na kolana>

LaraNotsil

Czerwony długopis jest koloru #FF0000 :D:D
Serial mi się podoba
Ocena 9/10

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Mnie ten serial podoba się ze względu na ciepło jakie z niego płynie. Główni bohaterowie są bardzo sympatyczni i fajnie jest obejrzeć coś tak lekkiego :)

ocenił(a) serial na 10
mikos9

Mi się podoba bo ten serial ma przesłanie a nie jest pusty jak wiele innych seriali

kzorro

a moze chodziło wam o ołówek który wyglada jak długopis:)

ocenił(a) serial na 9
LaraNotsil

Lista chyba skopiowana z serialu "My name is Earl"

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Mi się podobał. Karol Krawczyk z Miodowych Lat też robił podobną listę w jednym z odcinków.Pozdro.

ocenił(a) serial na 3
LaraNotsil

Daję 3/10. Dlaczego nie mniej? A no dlatego, że zdarzają się jeszcze większe gnioty. Obejrzałem pół odcinka , bo więcej nie dałem rady. Serial jest beznadziejnie głupi. Zawarte w nim żarty są po prostu denne i "na siłę". Fakt, serial zawiera pewne przesłanie i obnaża ludzką naturę, ale to samo można powiedzieć o South Park. O ile jednak w przypadku kreskówki można sobie pozwolić na pewne przejaskrawienie rzeczywistości, tak w przypadku "My name is Earl" ten sam efekt sprawia, że odbiera się postacie jakby miały IQ poniżej 80 ...a ja prymitywnych rednecków oglądać nie mam ochoty.

ocenił(a) serial na 9
Zuschauer

glupi jestes

ocenił(a) serial na 7
LaraNotsil

Fakt, serial może ma momentami irytująco niski poziom, ale oglądam go ze względu na Earl'a i jego miny jak jest nawalony, bezbłedny jest:) Nie zgodzę się z tym, że ten serial nie wciąga - ja go oglądam z chęcią, jest w miarę luźny a co jakiś czas zdarzają się genialne odcinki:)
Dam mu jakieś 7/10 ..."ohhhh snaaaaap":D

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Dla mnie serial jest fantastyczny i genialny, szkoda, że już się skończył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones