PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746311}

Marseille

6,7 1 936
ocen
6,7 10 1 1936
Marseille
powrót do forum serialu Marseille

Druga seria

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałem pierwszą serie więc jakoś z ciekawości zacząłem drugą i jestem w szoku że oni grają jeszcze gorzej Julia przechodzi samą siebie ten wątek z uzdolnionym dzieciakiem nielegalnym emigrantem no po prostu telenowela :D cała rodzina Taro to tak sztuczne postacie że aż zabawne. Jestem fanem europejskich seriali wiec pewnie obejrzę do końca. Fajnie sobie tylko zdać sprawę że taki nasz Pakt bije to na głowę nawet pod względem gry aktorów

ocenił(a) serial na 3
vit_

Nie wiem, czy ta oryginalność cokolwiek ratuje. To jest po prostu gniot i tyle. Taki serial dla mniej wymagających, a Depardieu, korupcja i dużo seksu mają jakoś uratować sytuację. Niestety nie ratują. Posapujący i zmęczony Depardieu, fatalna gra aktorska całej reszty i przewidywalne zwroty akcji rodem z oper mydlanych. Obejrzę 2gi sezon, bo jestem frankofilem, ale tylko dla ćwiczenia języka.

ocenił(a) serial na 3
vit_

Piszesz, że Julia jest straszna, ale co powiesz o Jeanne??? Ja rozumiem, że rola jest dość kiepsko napisana, ale aktorka ma repertuar środków wyrazu jak gwiazdy seriali typu "Trudne sprawy".

ocenił(a) serial na 6
M_G_

w ogóle wg prawa francuskiego czemu było drugie głosowanie skoro Taro wygrał na stadionie?

ocenił(a) serial na 3
BaronPlisik

Nie pamiętam już :(
Ale to jest tak kiepsko napisane, że nie dopatrywałabym się logiki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones