PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645696}

Masters of Sex

7,4 13 827
ocen
7,4 10 1 13827
6,0 3
oceny krytyków
Masters of Sex
powrót do forum serialu Masters of Sex

Chyba moje serce pękłoby z żalu:) A jednocześnie strasznie pasował na odcinek kończący
serię. Powiązanie z odcinkiem 9 było oczywiste. Wszystko, co zapoczątkował odcinek 9,
znalazło swoje rozwiązanie w odcinku 10. Wszystkie uczucia bohaterów, które stłamsiły się w
odcinku 9, znalazły swoje ujście w odcinku 10:) Może nie umiem tego dobrze opisać, ale tak
właśnie jest.

To zadziwiające, jak wspaniałych scenarzystów ma ten serial. Scenarzystów, którzy z pozornie
płytkiego i dość nośnego tematu - jakim są badania o seksie, utkali wspaniałą plątaninę
relacji międzyludzkich, otarli się o wszelkie uczucia ludzkie - od tych najgorszych do tych
najlepszych, stworzyli bohaterów z krwi i kości. Wszystkie wątki w tym serialu oglądam z taką
samą przyjemnością, wszyscy bohaterowie, zawsze, potrafią mnie zaskoczyć! Jestem
oczarowana, po prostu, zwyczajnie oczarowana:)

I na zakończenie. Ta pustka na końcu odcinka 10, ta ogromna przepaść, jaka powstała między
Virginią i Bilem - po prostu mnie dobija. Zwariuję czekając na kolejne odcinki:)!!!

ocenił(a) serial na 9
nan_s

Jestem świeżo po seansie i mam podobne odczucia. Świetny serial. "SHOWTIME" to sama klasa w sobie - no, może z wyjątkiem ostatniej wpadki z finałem Dextera. ;)

użytkownik usunięty
zargen5

Ale jednak irytuje mnie fakt (tak jak w Callifornication), że Ci ludzie są tacy strasznie niezdecydowani i komplikują wszystko niepotrzebnie.

ocenił(a) serial na 9
nan_s

Ja wpadłam na ten serial przypadkiem i podchodziłam do niego raczej niechętnie, ale na szczęście seria okazała się zaskakująco dobra. Zgadzam się, scenariusz jest rewelacyjny, fabuła jest szybka, ale odbiorcy nadążają za zmianami relacji bohaterów. Nie mogę wyjść z podziwu dla Michaela Sheena, wcześniej uznawałam go za aktora przeciętnego, jednak porównując tą rolę z innymi, w których miałam okazję go widzieć, widzę niesamowity progres. W ogóle, uważam, że cała obsada świetnie się spisuje.
Też nie mogę się doczekać kolejnych odcinków ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones