serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Masters of Sex

2013 - 2016
1 godz.
7,4 13 729
ocen
7,4 10 1 13729
6,0 3
oceny krytyków
Doktor Masters i jego asystentka prowadzą pionierskie badania na polu seksualnym, co staje się początkiem obyczajowej rewolucji. więcej mniej
Masters of Sex zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 2 inne nagrody oraz 31 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Masters of Sex
Zwiastun nr 1 3:05
Masters of Sex
Spot nr 1 0:33
nr 1 2013-08-09T13:47:54 https://fwcdn.pl/webv/14/98/31498/mastersofsex.31498.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/96/645696/masters_of_sex_official_trailer.vp9.720p.webm

William Masters (Michael Sheen) jest uznanym lekarzem ginekologiem zafascynowanym studiowaniem ludzkiej seksualności. Jest jednak niespełniony w życiu prywatnym, brakuje mu umiejętności interpersonalnych, a jego badania spotykają się z niezrozumieniem ze strony kolegów. Ich wagę docenia jego nowa asystentka Virginia Johnson (LizzyWilliam Masters (Michael Sheen) jest uznanym lekarzem ginekologiem zafascynowanym studiowaniem ludzkiej seksualności. Jest jednak niespełniony w życiu prywatnym, brakuje mu umiejętności interpersonalnych, a jego badania spotykają się z niezrozumieniem ze strony kolegów. Ich wagę docenia jego nowa asystentka Virginia Johnson (Lizzy Caplan), nieskrępowana rozwódka samotnie wychowująca dzieci. Prace Mastersa i Johnson nie tylko okażą się pionierskie na polu naukowym, ale zmienią również obyczajowość i oblicze amerykańskiej popkultury.

na podstawie
Thomas Maier (biografia) /
studio
Sony Pictures Television / Timberman-Beverly Productions
tytuł oryg.
Masters of Sex
inne tytuły
Masters & Johnson (tytuł roboczy) USA
więcej
Pierwotnie to Paul Bettany miał wcielić się w postać doktora Williama H. Mastersa. Ostatecznie jednak zrezygnował z udziału w produkcji, a na jego miejsce zatrudniono Michaela Sheena.
Zdjęcia do serialu kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA) oraz Culver City (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych