PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
827
chce zobaczyć
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

Liga i Miazga była słaba, starych nie oglądałem. Co do serialu, super zwłaszcza Spider-Verse. Trochę nadmiar bohaterów mam nadzieję że w czwartej serii ( w produkcji, Wiki ) część wyemigruje do innych miast i Spider będzie miał drużynę z innych światów (Spider-Verse)

ArtyClover399

Zresztą w opisie jak byk jest sezony:4

ArtyClover399

Będzie Team Spidera:Iron Spider,Agent Venom,Miles Molares,Spider-Man i... Silk :)

Nie lubię tych niedokończonych wątków w odcinkach. W odcinku z Arnim Zolą w 3 sezonie, Płaszcz gdzieś sobie poszedł, a później w ogóle o nim nie wspomniano

LordVader345

Tylko że Zolę Spider załatwił impulsem elektromagnetycznym chociaż mogą go wskrzesić że niby impuls go wyłączył ale nie wykasował. Milesa by musieli ściągnąć z innego świata albo zrobić z niego kolejny eksperyment octopusa, co do silk.. to z nią się jedynie w grze spotkałem ale chybaby musiało by być tak samo

ArtyClover399

W 4 sezonie niestety Rhino i Jaszczur znowu powrócą do drużyny, a Octopus i Goblin się pogodzą i Goblin zastąpi Jaszczura... Proponuje taki skład:
-Dr Octopus
-Sęp
-Electro
-Rhino(ale nie Alex)
-Kraven
-Sandman albo Mysterio albo Scorpion

Szkoda, że Curt znowu będzie Jaszczurem a Alex się obrazi na akademię...

LordVader345

Tylko:
- Goblin by musiał sobie wszystko przypomnieć i by musiał szantażować spider- mana ale sobie tego nie wyobrażam. Po za tym 3 RAZ?
- Alex'owi w odcinku Rozszalały Nosorożec zależało na powrocie do domu ale tylko gdy będzie dumny z tego kim jest i jedynie Octopus musiałby mu obiecać uleczenie i musiałby to też obiecać Sępowi ale to Taskmaster wie kim Sęp jest, więc musieliby się zmówić.
- Dr Conors.. To prawdopodobne o ile Bardzo zależy mu na ręce albo na leku na choroby ludzkości czy coś takiego

Tak na marginesie fajny byłby odcinek w którym Spider-man traci na moce a w następnym odzyskuje ,a jeszcze lepiej by było jakby ktoś go zdemaskował na początku serii co by wniosło trochę świeżości.

ArtyClover399

W 3 sezonie AA będzie kilka odcinków z Civil War, a Pająk będzie musiał... Zgadnij ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones