PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
6,9 2 762
oceny
6,9 10 1 2762
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

Przede wszystkim nie ogarniam, po co teraz robią kreskówki z jakimiś gimbusami. Ja lubię jak
leją się po mordach faceci w okolicach trzydziestki, czterdziestki, a nie gimbusiarnia. Serial fajny
- 7/10, sporo śmiesznych momentów, ale jednak gimnazjalne towarzystwo nie sprzyja
klimatowi.

Szejku

Myślę że pokoleniu obecnych 25-30 latków które oglądało "prawdziwego Spidemana" na tvp 2 zaraz po przyjściu ze szkoły ten serial nie przypadnie do gustu.
Mnie za bardzo on trąci Naruto.
Można go potraktować jako ciekawostkę. 6/10

Szejku

Nie oszukujmy się. Najlepsze serie z Marvela to te z 90'. Wszystkie miały świetny dubbing i animację. Wszystkie leciały na Fox Kids: X-Men, Iron Man:Obrońca dobra Spider-Man, Fantastyczna Czwórka, Incredible Hulk i Silver Surfer. Do tego jeszcze mógłbym dodać X-Men:Ewolucja z CN. Po mariażu z Disneyem animacje stały się kreskówkami tylko dla gimbazy. Niemniej jednak z sentymentu będe oglądał. Powinni moim zdaniem zrobić serię na bazie "Ultimate Comics: Spider-man" albo "The Amazing Spider Man" i zrobić takie ograniczenia wieku i treści żeby miało ręce i nogi(świetnie udało się to w serii z 1994). Ech marzenia...

noworolnico

Da się gdzieś dostać tych X-Menów?

noworolnico

Mimo, że wychowałam się na X-menach z lat 90, Silver Surferze, Spidermanie, to muszę powiedzieć, że dzisiejsze adaptacje również mi się podobają. Chociaż od ultimate sm wolałam spect. sm. I nie wiem kto był na tyle genialny, żeby zakończyć tę serię i wrzucać nową.

Szejku

Też nie wiem czemu zamienili świetnego Spectaculara (jestem po pierwszym sezonie na razie dopiero) na ten przeciętny serialik. Jeszcze na dodatek wciskają tutaj przeciwników innych bohaterów Marvela.

neo_angin

@Szejku kiedyś krążyły po sieci odcinki ale od kiedy zablokowali MegaVideo znalezienie starych, dobrych graniczy z cudem. Akurat X-Man masz tu http://x-men-animated.kreskowka.pl/ Jak dla mnie powinni otworzyć kanał na którym puszczaliby stare zdubbingowane kreskówki z Fox Kids. Może ktoś zrobi jakąś akcję na FB i jak zbierze wystarczająco dużo lajków i będzie jak z Frugo. Pamiętam jak wszyscy narzekali że leciały same powtórki i nic nowego a teraz chętnieby się do tego wróciło...
@No właśnie miałem gadać, że delikatnie mówiąc mega-kiepscy zarówno oponenci jak i ci tam uczniowie Spider-Mana.

noworolnico

No właśnie, niedawno musiałem szukać S-M z 1994 po internetach, a z chęcią odświeżyłbym sobie jeszcze inne superbohaterskie produkcje, jak również Yu-Gi-Oh!, Transformers itd... Wątpię jednak, by zdecydowano się na kanał z klasycznymi kreskówkami. Nie wiadomo czy dzieciakom by się to spodobało, a także ilu dorosłych chciałoby powrócić do produkcji animowanych.

Lukop

Na torrenach są, ale nie ma napisów. Prościej od tworzenia stacji, byłoby by ktoś przetłumaczył X-Men i inne klasyczne bajki o superbohaterach.

Szejku

Jak nie klasyczną stację to np. jakąś internetową co płaciłoby się za dostęp jakąś tam symboliczną opłatę. Po co tłumaczyć jak te co wspomniałem są w pełni zlokalizowane i akurat tamte dubbingi były nawet lepsze i bardziej dowcipne od oryginału. Ja na przykład nie wiem czemu mają się kurzyć na pólkach w jakichś studiach czy tam gdzieś jak można, by je udostępnić (nawet nie za darmo). Tam powiedzmy SMS za 10 zł z VAT jestem gotów zapłacić za miesięczny dostęp...

noworolnico

Powychodziły na DVD jakiś czas temu.

neo_angin

Właśnie zamówiłem sobie wszystkie DVD jakie wyszły, niestety powychodziły tylko pierwsze sezony 9 seriali Marvela, min. Silver Surfer, Kapitan Ameryka, Hulk itp.

Szejku

Spider-mana wyszły dwa sezony o ile pamiętam. Reszta gorzej bo nie schodziły.

neo_angin

A mógłbyś mi powiedzieć co dokładnie wyszło i czy tylko Spiderka dwa sezony? Bo nie wiem czy mam wszystko.

Szejku

Tak z pamięci. Te co widziałem. Dwa sezony SM, 1 sezon Fantastycznej Czwórki, Całość Silver Surfera (tu ogólnie jest jeden sezon), Spider-man MTV, Kapitan Ameryka, Hulk, Avengers, Pierwszy sezon "Avengers: Potęga i moc", "Spider-woma" i chyba jeszcze "Iron Man". Reszty nie pamiętam, ale nie jestem pewnien czy też pierwszego serialu o Spider-manie nie widziałem (tego z lat 60-tych).

neo_angin

Zapomniałeś o X-Men. :)

Co to jest ten Spider-man MYV?

Szejku

Ano rzeczywiście. Spider-man MTV:
http://www.filmweb.pl/serial/Spider-Man-2003-138034

Szejku

Zapraszam do lajkowania https://www.facebook.com/pages/Fox-Kids-Wr%C3%B3%C4%87/281673658604935?fref=ts

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones