PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
827
chce zobaczyć
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

Sprawdziłem i okazuję się ze pojawia się w tym evencię co jest w szumie ciekawe.
Jak widać w komiksie Spider-Verse Team-Up o serialu z 60-któregoś zachowuję się jak w serialu.
Zastanawia mnie czy pojawi się ten o tym odcinki(wiem ze na wiki twierdzą ze te 4 z spajder-goblinem są niby w evncie), było by to ciekawe. Pewnie nie zginie bo ma serial ale fajni by było pokazać cześć w serialu.
A wy co sadzicie o tym albo o samym evncie.

ocenił(a) serial na 4
kirmarks

Event... daje radę, bazuje na spoko pomyśle, ale jest przeładowany. I źle napisany Pomijając poszczególne "wtyczki" - jakaś sensowna fabuła zaczyna się w ostatnim stadium.
Generalnie Spider-Verse i pisanina Slotta wypacza całą ideę Spider-mana jako samotnie walczącego Street-level hero (z lekkimi wyskokami). I jak muszę przyznać, że zostało to sprytnie zaplanowane, tak mizernie napisane. Slott (scenarzysta Spider-Verse i Amazinga od łądnych paru lat) ma głowę do pomysłów i długodystansowych planów, to przyznaję. Problem w tym, że koleś rozbija się na całej reszcie. Potrafi dostarczyć jedną-dwie epickie sceny na koniec liczącego 30-parę zeszytów eventu, ale cała reszta jest... um... Jest średnio-średnia. Rozwój osobowości bohaterów leży, dialogi średnio-średnie. Wszelkie "ramki" oddające myśli postaci ograniczają się do zwykłego komentowania akcji, a nie pokazywania, że Parker to myślący, wrażliwy i empatyczny człowiek, który się sporo nauczył i dostał w skórę od życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones