PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
827
chce zobaczyć
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

Może to wina tego, że oglądałem tylko kilka odcinków, a może tego, że oglądałem je z polskim dubbingiem, ale uważam, że ten serial jest o wiele gorszy od Spider-Mana z '94. Nie podobają mi się ci jego sprzymierzeńcy. Nie wiem po co ich dodali. Spidey i bez nich by sobie poradził z wrogami. Nie podoba mi się też humor w tym serialu. Wolałbym bardziej poważną wersję jego przygód a nie bajeczkę dla najmłodszych. Ogólnie odradzam oglądanie tego czegoś. Polecam Spider-Mana, który leciał za dawnych lat na Fox Kids.

McGyverPL

Zazwyczaj tak jest że te starsze wersje są lepsze. ja tego nie oglądałem więc się nie wypowiem ale pamiętam właśnie że ta dawna bajka Spider-Mana była bardzo fajna.

McGyverPL

Mi się podoba bardzo, ale oglądałam oryginał. A jeśli chodzi o dubbing to gorszego nie słyszałam nigdy. Nie wytrzymałam 2 minut oglądania przy nim.

McGyverPL

Serial az tak zły nie jest, ale znacznie jest gorszy niż ten z Foxa

ocenił(a) serial na 8
LordVader345

Foxowy Spider man był trochę nudny,ale postać głównego bohatera została słabo przedstawiona.Do tego ten dubbing.

roman876

Yhm...

Dubbing tam nie pasował. No ale niektórym pasował

ocenił(a) serial na 4
roman876

dubbing był genialny, lepszy niż angielska wersja ( głos Kingpina mistrzostwo) w mega spider manie jest fatalny dubbing ;/ Wolałem głos foxowego Parkera i samą postać Petera, w mega spider manie jest strasznym pajacem

ocenił(a) serial na 8
Cejot_Jot

Bo taki był w komisach,a Foxowy Parker nie był ani trochę śmieszny

ocenił(a) serial na 4
roman876

Był śmieszny, a ten jest żenujący. Jakbyś miał trochę więcej latek to byś zrozumiał dzieciaku, ale rozumiem, że wam mogą się podobać bardziej aktualne kreskówki, które nawet nie traktują widza poważnie.

ocenił(a) serial na 8
Cejot_Jot

Hm wiesz jestem już pełnoletni i każdy lubi to co lubi.Czytałem komiksy i wiem jaki jest Spider - man.Prawda jest taka że komiksowy właśnie tak żartował i tu zostało przedstawione to tak jak należy.Jeśli podoba Ci się nudny i nie śmieszny Spider man twoja sprawa.

ocenił(a) serial na 4
roman876

Nieśmieszny* jak już, no ok to może i masz te 18 lat. Mnie bardziej śmieszył foxowy. Ogólnie te uniwersum TAS było bardzo dobre, następnie Avegners:EMH+Wolverine and the x-men, a teraz te aktualne na disneyu Mega spider-man, avengers zjednoczeni, hulk i agenci miazgi oraz strażnicy galaktyki rozczarowywuje a jestem maniakiem marvela, co prawda da się oglądać, ale tamte produkcje były o kilka klas wyżej.

ocenił(a) serial na 8
Cejot_Jot

To nie tak że nie lubiłem Foxowego Spider mana.Lubiłem,ale mi bardziej przypadł do gustu Ultimate,bo to był Spider man z komiksów{oczywiście Ultimate jakiego ja znałem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones