PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607449}

Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
6,9 2 758
ocen
6,9 10 1 2758
Mega Spider Man
powrót do forum serialu Mega Spider-Man

To jaja tak?!

ocenił(a) serial na 9

Serio serial ma status zakończony po 4x26 i w polsce ostatnie 5odc puszczają po roku przerwy!!!!!!!. Przepraszam ale szlag mnie trafi. Najlepsza animacja Spidey`a i okazuje że spider znowu nie zostanie zabity no chyba że w ot już 3 odcinkach.

filmmaniak_3

Wychowałem się na starym spider-manie z 1994 i tak właśnie czytam że kolejny spajdi anulowany. SM TAS z 1994 też został anulowany w dodatku z cliff-hangerem na końcu. Potem był jeszcze unlimited spider-man też ciachnięty po jednym sezonie. Następnie puścili beznadziejnego pająka w wersji komputerowej, który w ostatnim odcinku wyrzucił kostium. Potem po 2 sezonach anulowali spectacular spider-mana. Teraz widzę że unlimited spider-man podzielił los poprzedników i jego miejsce zajął pewnie marvel's spider-man. Ciekawe po ilu odcinkach skończą następnego pająka. Ogólnie SM nie ma szczęścia do seriali, a i z filmami jest kiepsko bo co chwila robią rebooty. Właściwie to chyba tylko trylogoa Raimiego doczekała się jako takiego zamknięcia całości.

hornet

Pisząc o drugim unlimited miałem na myśli serię ultimate czyli polskiego mega spider-mana.

filmmaniak_3

Mega Spider-Man z 2012r. został doprowadzony do końca, choć jeden z przedostatnich odcinków został wypuszczony dopiero 24.12.2017 (Nocny Rycerz przed świętami) tylko tego nie miałem okazji obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones