serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Melissa i Joey

Melissa & Joey
2010 - 2015
30m
6,7 4 315
ocen
6,7 10 1 4315
Mel jest lokalnym politykiem, która musi zaopiekować się dwojgiem siostrzeńców. Aby pogodzić obowiązki zawodowe z domowymi, zatrudnia pomoc - przystojnego Joe. więcej mniej
Melissa i Joey zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wychowywana w rodzinie z politycznymi tradycjami Melissa Burke (Melissa Joan Hart) zostaje radną działającą na rzecz lokalnej społeczności. Kobieta nieoczekiwanie zostaje zmuszona do opieki nad dwojgiem dojrzewających siostrzeńców, Lennox (Taylor Spreitler) i Riderem (Nick Robinson), gdyż jej siostra trafia do więzienia, a szwagier nagleWychowywana w rodzinie z politycznymi tradycjami Melissa Burke (Melissa Joan Hart) zostaje radną działającą na rzecz lokalnej społeczności. Kobieta nieoczekiwanie zostaje zmuszona do opieki nad dwojgiem dojrzewających siostrzeńców, Lennox (Taylor Spreitler) i Riderem (Nick Robinson), gdyż jej siostra trafia do więzienia, a szwagier nagle znika. Mel nie radzi sobie z wychowaniem dzieci, ponieważ sama słynęła z licznych nastoletnich wybryków. Aby pogodzić obowiązki służbowe i domowe, zatrudnia do pomocy męską nianię, bezrobotnego Joe (Joseph Lawrence).

studio
Hartbreak Films
tytuł oryg.
Melissa & Joey
inne tytuły
W odcinku pilotażowym podczas sceny, gdy Mel rozmawia z Joe w salonie, ułożenie jej torebki zmienia się zależnie od ujęcia.
Zdjęcia do serialu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ujdzie

ocenił(a) serial na 4

Z braku laku można i ten serial obejrzeć. Nie mogę się tylko zdecydować czy Joey jest przystojnym i urzekającym mężczyzną czy jednak za bardzo zniewieściała i wymuskaną baba.

Niedawno na oficjalnym profiu FB Melissy Joan Hart pojawiła się informacja, że serial został anulowany.

Kto gra postać Mackenzie Alison „Mack” Longo?

Chodzi o to gdzie mogę znaleźć ten serial za darmo w internecie? Bo nagrywałem sobie na Fox Comedy, ale ojciec przerwał nagrywanie i niestety nie mogę obejrzeć do końca tego odcinka.

Na Fox Comedy winieje jako 5 sezon, odcinek 6.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.