serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Miłość, gimbaza i kosmiczna faza

Chūnibyō demo Koi ga Shitai!
2012
25 min.
7,3 1 263
oceny
7,3 10 1 1263
471
chce zobaczyć
Yuuta wzbudza zainteresowanie koleżanki z klasy, która jest przekonana, że oboje posiadają nadprzyrodzone zdolności. Więcej Mniej
Miłość, gimbaza i kosmiczna faza zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

"Chūnibyō" to tzw. syndrom drugiej klasy gimnazjum. Cierpi na niego wielu uczniów, u których objawia się on silnym przeświadczeniem posiadania nadprzyrodzonych zdolności. Jedną z osób dotkniętych tą przypadłością był nastoletni Yuuta Togashi, u którego samo wspomnienie swoich wybryków z gimnazjum wprawia w zażenowanie. Teraz, kiedy"Chūnibyō" to tzw. syndrom drugiej klasy gimnazjum. Cierpi na niego wielu uczniów, u których objawia się on silnym przeświadczeniem posiadania nadprzyrodzonych zdolności. Jedną z osób dotkniętych tą przypadłością był nastoletni Yuuta Togashi, u którego samo wspomnienie swoich wybryków z gimnazjum wprawia w zażenowanie. Teraz, kiedy rozpoczyna naukę w liceum, ma nadzieję raz na zawsze odciąć się od niechlubnej przeszłości. Na swoje nieszczęście już pierwszego dnia szkoły staje się obiektem zainteresowania Rikki Takanashi, wykazującej typowe objawy "chūnibyō".

studio
Animation DO / Kyoto Animation / Pony Canyon / Więcej...
tytuł oryg.
Chūnibyō demo Koi ga Shitai!
inne tytuły
Love, Chunibyo & Other Delusions Miedzynarodowe
Love, Chunibyo & Other Delusions II Miedzynarodowe
Regardless of My Adolescent Delusions of Grandeur, I Want a Date! Miedzynarodowe
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych