PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710943}

Miłość na Manhattanie

Manhattan Love Story
6,8 1 450
ocen
6,8 10 1 1450
Miłość na Manhattanie
powrót do forum serialu Miłość na Manhattanie

Anulowany

ocenił(a) serial na 7

ABC anulowało serial, bo przynosił stacji najniższy zysk ze wszystkich seriali emitowanych jesienią.

ocenił(a) serial na 6
Blair_W

Ale jak to? Nie zobaczymy reszty odcinków?

ocenił(a) serial na 7
SanAngle

Nic o tym nie pisali. Możliwe, że po emisji wszystkich seriali puszczą dalsze odcinki MLS, ale raczej w to wątpię.

ocenił(a) serial na 6
Blair_W

Szkoda. Może nie był to świetny serial ,ale lubiłam go oglądać.

SanAngle

Na pochybe im, to był jedyny oprócz (A to Z - też anulowali) z nowści serial, który śledziłem i czekałem (oprócz bieżących oczywiście). Szkoda, bo na prawdę dobrze się oglądało ;(

użytkownik usunięty
kiwi22pl

Pierwsze dwa odcinki super, dwa kolejne średnie, ale i tak serial był zabawny, aktorsko bardzo przyzwoicie. Szkoda wielka

Blair_W

Chyba nie ma innej stacji, która by tak masowo anulowała seriale jak ABC... Co gorsza przerywają seriale, które są interesujące i lekkie do oglądania. "Don't trust the B----- in apartment 23" też przerwali. ;/

Theknkdodo

Dokładnie, przede wsyzstkim ostatnie odcinki były na prawdę w porządku, a K.Ritter naprawdę dobrze się sprawdziła w tej roli ;)

ocenił(a) serial na 7
Blair_W

Wiecie co, w internecie pojawił się piąty odcinek MLS z polskim lektorem, więc może z lektorem dobrniemy do końca pierwszego sezonu :)

Blair_W

A na jakiej stronie można znaleźć 5 odcinek??? Też uważam, że serial chyba jeszcze nie do końca pokazał swój potencjał, ale bardzo przyjemnie się go oglądało.

mt2900

na kinoman tv jest 5 odc z lektorem

ocenił(a) serial na 6
Blair_W

Są już nawet odcinki do 7-ego :D

SanAngle

Są już odcinki do 11 włącznie :)

ocenił(a) serial na 6
Sytia

Muszę zatem nadrobić. Szykuje się wieczorny seans serialowy:)

użytkownik usunięty
Blair_W

Szkoda, to jedyny głupiutki romantyczny serial, który oglądam.

Blair_W

Zakończyli go chociaż jakoś sensownie czy od tak urwali?

ocenił(a) serial na 9
McLeod_Daughters

sensownie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones