PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542156}

He's Beautiful!

Mi-nam-i-si-ne-yo
8,0 3 323
oceny
8,0 10 1 3323
Mi-nam-i-si-ne-yo
powrót do forum serialu Mi-nam-i-si-ne-yo

Bardzo dobra drama!!!

ocenił(a) serial na 10

Długo się opierałam przed jej obejrzeniem, szczególnie gdy spojrzałam na gatunek (przed k-pop zapierałam się wtedy
rękami i nogami xD), ale muzyki wbrew pozorom nie ma aż tak dużo w tej dramie, więc jak ktoś nie przepada za takim
stylem muzycznym, to nie ma się czego obawiać ;)
Btw. ciekawie i dość dobrze pokazano co oznacza bycie fanem w Korei :P
Drama przede wszystkim jest śmieszna, co prawda gdzieś tak od 10 odcinka poziom lekko spada, ale i tak nie jest źle w
ostatecznym rozrachunku.
Trochę na siłę rozbudowano motyw z matką głównej bohaterki - taka niepotrzebna zapchajdziura.
Rozczarowuje też brak zgrabnego domknięcia historii 'kłamczuszki' i pozostałych chłopaków.
No ale....to i tak nie ma za bardzo znaczenia bo drama jest świetna!!!
Do polecenia zwłaszcza osobom, które nigdy nie miały z nimi do czynienia - raczej się nie rozczarują ani nie przestraszą ;)

ocenił(a) serial na 10
hyazinth11

Zgadzam się z tobą. Bardzo mi się podobał odcinek, kiedy pojechali na grób ojca głównej bohaterki i jak on uciekał przed tą dziką świnią!! Boskie ;)
Humor w tej dramie jest na najwyższym poziomie i ogromna w tym zasługa aktorów. Nie ciągnęło się, było kilka zwrotów akcji i można było sobie popłakać czasami. Bardzo fajna produkcja. I ma już pięć lat!! Jak ten czas leci.
Co do k-popu to ja go lubię, słucham sobie czasem Big Bangu i mam zamiar posłuchać zespołu, gdzie śpiewa Jeremy. Piosenki w tej dramie są fajne dwie, natomiast w Heartstrings (You're fallen for me) piosenki są o niebo lepsze i jest ich więcej i można nawet posłuchać rocka natomiast w innych aspektach tamta drama jest gorsza od You're beautiful. Niestety ;/

ocenił(a) serial na 8
hyazinth11

Miałam podobnie. Wielu mi ją polecało,ale zapierałam się rękami i nogami. A gdy już włączyłam- ciurkiem, odcinek po odcinku. Cały czas banan na twarzy

hyazinth11

Bardzo fajna drama. Jej największym atutem są dobrze wyważone momenty komediowe, romantyczne i dramatyczne, dzięki czemu lekko się ją ogląda. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Dałabym jej 10/10, gdyby nie 3 ostatnie odcinki, kiedy postaci doznają jakiegoś niewytłumaczalnego resetu mózgu i wszystko staje się przekombinowane. Akcja jakby cofa się w czasie tylko po to, by na siłę wylać na ten serial wiadro melodramatu. Naprawdę to było ostatnie, czego ta drama do szczęścia potrzebowała. Ale polecam to przeboleć, bo warto ją obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 8
Myore

Dla mnie ostatni odcinek był mocno przeciągnięty - dużo reminiscencji, a samej akcji ledwo co.

ocenił(a) serial na 8
hyazinth11

Dla mnie akurat mała ilość muzyki była sporym minusem - co prawda k-popu w zasadzie nie znam, ale kiedy włączam coś, co w gatunku ma podane "muzyczny" to jednak oczekuję, że będzie tej muzyki sporo, a tu mamy 5 czy 6 piosenek, dochodzi nawet do takich absurdów, jak kiedy dwójka głównych bohaterów siedzi przy fortepianie, bo Tae-kyeong miał jej coś zaśpiewać, po czym zamiast czegoś z wokalem mamy głośne pianino i widok na bohaterów, którzy z wielką emfazą poruszają ustami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones