PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36157}

Miasteczko

5,5 987
ocen
5,5 10 1 987
Miasteczko
powrót do forum serialu Miasteczko

Oglądałem ten serial w całości z nudów, gdy powtarzali go w wakacje 2001 (leciały po dwa odcinki dziennie).
Serial jest bardzo naiwny i prymitywnie nakręcony, a jego postacie mocno przerysowane! Widać, że kręcono ten serial bez żadnej konsultacji. Najbardziej idiotyczny wydawał mi się odcinek, w którym do sklepikarza (Jan Tomaszewski) przychodzi osobiście Inspektor Sanitarny (Andrzej Precigs) aby poinformować go, iż to nie w jego sklepie sprzedawane były ciasteczka z Salmonellą. Następnie obaj panowie piją razem wódkę!
Zastanawiam się, od kiedy to Inspektor Sanitarny powiadamia OSOBIŚCIE prostego sklepikarza o wyniku badań ??? ...i jeszcze pije z nim wódkę...
Serial po prostu denny !

kaczor_78

widac nie taki denny skoro obejrzales caly. z nudow... taaa

gwzd

Przyznam się, że oglądałem go ze względu na Agnieszkę Warchulską ! ...i jej zgrabne nogi !

kaczor_78

Bardziej denny jest z pewnością "Klan" czy "Plebania", albo "wnikliwe" śledztwa policjantów z "W-11" czy "Detektywów" :D

MobsterPL

Zgadzam się w 100 % ! "W11" to totalna szmira! "Klan"... można jeszcze obejrzeć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones