PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618892}

Miasto cudów

Magic City
7,4 2 109
ocen
7,4 10 1 2109
Miasto cudów
powrót do forum serialu Miasto cudów

Stacja Starz ogłosiła to przed chwilą - http://tvline.com/2013/08/05/magic-city-cancelled-starz/ . Najpierw Boss, a teraz Magic City, dwa świetne seriale. Nie rozumiem polityki tej stacji.

EzioAuditoreDaFirenze

jeden komentarz, amerykańce to kretyni, a Bossa nigdy im nie wybaczę -to był serial na niesamowicie wysokim poziomie

papae11

Niestety Starz znów się popisało. Zgadzam się Boss był świetny, ale dla Hamburgerów okazał się produkcją trudną. Tak samo pewnie było z Magic City, ale do tego cieszył oko niezłymi ..... widokami Miami :) Starz planuje kilka nowych seriali i pewnie musieli zrobić miejsce w ramówce i tylko to ich tłumaczy.

ocenił(a) serial na 8
EzioAuditoreDaFirenze

Kij im w... oko za ten numer !

ocenił(a) serial na 8
EzioAuditoreDaFirenze

Dostaniemy niedokończony seria. Wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 8
Znakomajkowity

A ja się nie dziwię. Choć serial bardzo mi się podoba, to uważam, że akcja nabiera tępa dopiero pod koniec sezonu, pierwszego jak i drugiego (z reszta już kiedyś założyłam posta na forum o tej tematyce, więc jeśli chcecie to zapraszam do dyskusji http://www.filmweb.pl/serial/Miasto+cud%C3%B3w-2012-618892/discussion/Interesuj% C4%85cy+dopiero+od+czwartego+odcinka,2247354).
Myślę, że wcale nie pokażą nam niedokończonej historii, tylko zamknie się ona w tych ostatnich 50 minutach tego serialu :)

ocenił(a) serial na 8
tekla7816

*tempa

ocenił(a) serial na 8
tekla7816

Tylko, że ostatni odcinek został pewnie nakręcony z myślą o kolejnym sezonie i nie wszystkie wątki zostały jeszcze zamknięte.

ocenił(a) serial na 8
tekla7816

naprawdę tępa :)

EzioAuditoreDaFirenze

smutne to niezmiernie:(( jak człowiek znajdzie sobie bardziej treściwy serial, to go kończą :((( Bardzo szkoda, bo drugi sezon był mega świetny..przedostatni odcinek wgniótł mnie w fotel. Myślałam, że pociągną to dalej, bo dzieje się tyle, i tyle jest jeszcze to wymyślenia. Zal mi, że nie zobaczę już ike'a evansa i bena diamonda (mega rola swoją drogą!!!!wielki szacun dla dannego hustona!!!!)
ech..jedyne co pozostaje do albo liczyć na wznowienie kiedyś, albo przerzucić się na coś innego...
Pozdrawiam wszystkich wkurzonych i załamanych fanów serialu..

ocenił(a) serial na 9
EzioAuditoreDaFirenze

To znaczy, że nie zobaczę więcej Judi?! Ogromna szkoda, chyba mój ulubiony serial, ze względu na tematykę, klimat, kobiety i grę Hustona.

ocenił(a) serial na 7
EzioAuditoreDaFirenze

Z jednej strony szkoda bo serial przyjemnie się ogląda, a z drugiej może i lepiej, że w ostatnim odcinku zostaną wyjaśnione wszystkie wątki. Dla mnie od początku to był serial na góra 3 sezony. Też będę tęsknił za Judi i jej grą ciałem ;P

EzioAuditoreDaFirenze

POLSKA płacze.


cóż zrobić. Lepsze to niż telenowela na 10 sezonów.

EzioAuditoreDaFirenze

SPOILER
Koniec 2 sezonu wszystko wyjaśnia. Musieli go kręcić wiedząc, że szanse na kolejny sezon są minimalne lub żadne.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Właśnie obejrzałem 8 odcinek i muszę się zgodzić. Mimo wszystko serial oceniam w sposób następujący:

Sezon 1 7/10
Sezon 2 8.5/10

Drugi zdecydowanie bardziej mi się spodobał. Było w nim więcej gangsterki, trupów i świetnych zagrywek. Okazało się też, że Ike to nie jest wcale taki porządny facet i jest w stanie poświęcić wszystko dla swojego hotelu.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Racja, przynajmniej po obejrzeniu nie zostaje taki niedosyt, jak po obejrzeniu ostatniego odcinka Boss'a.

ocenił(a) serial na 8
EzioAuditoreDaFirenze

Rewelacja! Wszystko się skończyło, tak jak miało. Trzeci sezon jest już niepotrzebny....

ocenił(a) serial na 8
tekla7816

Pewnie, że niepotrzebny...teraz się możesz przynajmniej skupić na Prawie Agaty...tego będzie jeszcze 4 sezony...i do tego po polsku więc nie będzie trzeba czytać...

ocenił(a) serial na 8
santinetto

cóż za sarkazm, też zupełnie niepotrzebny....

ocenił(a) serial na 3
EzioAuditoreDaFirenze

Ja sie nie dziwie.Plakac tez nie bede.Nudny jak flaki z olejem,bez ciekawej postaci,ciekawego konfliktu,tani,plaski...taki bez ikry...chyba tyle...a,moim zdaniem.Przestalem ogladac i to w dluuuugich odstepach na 3 odc. 2s.

ocenił(a) serial na 8
EzioAuditoreDaFirenze

no nie... nie dość, że mam kaca, to jeszcze takie info. fck.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones