PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206256}

Miasto ludzi

Cidade dos Homens
7,9 155
ocen
7,9 10 1 155
Miasto ludzi
powrót do forum serialu Miasto ludzi

Chodzi mi oczywiscie o wersje przynajmniej z angielskimi napisami? Wolałbym zeby zródłem nie było program z serii p2p ale pewnie szanse azeby zobaczyc to w inny sposób sa nikłe...

osnaz

też poszukuje tego serialu więc jakby ktoś miał lub wiedział skąd można dostać to proszę o info

osnaz

http://www.baixar.org/forum/index.php?showtopic=412

lukasz_33

Ale napisów i tak nie ma,chociażby angielskich,bo portugalski to dla mnie jak chiński.

osnaz

jest juz w wypożyczalniach Beverly Hills Video :)
właśnie obejrzałem :D

osnaz

Osnaz narazie mam trzeci odcinek tego serialu z polskim lektorem, Jeśli chcesz to pośle ci linki. Wkrótce będę miał następne odcinki. Jak ktoś chce to pisać na priv.

osnaz

Właśnie leci na Tele5 :)

ocenił(a) serial na 9
osnaz

Czy ktoś obecnie dysponuje dojściem do wersji chociaż z angielskimi napisami od bólu mogą być hiszpańskie

osnaz

http://firecash.org/download/_45Tha

osnaz

Znalazłeś może ten serial? Też jestem ciekaw i z chęcią bym go oglądnął.

ocenił(a) serial na 8
drozynskixyz

sezony 1-4 z polskim lektorem - leciały na Polonii 1 kiedyś (są na gryzoniu w marnej jakości ). Sezony 5- 6 legalnie na stronie globo play, dostęp 15 reali na miesiąc (ok 16 zł) ale niestety nie wiem jak obejść, to że wymagają ichniego peselu do logowania. Widziałam na YT sezon 6, chciałabym poskładać napisy do tego, ale moja znajomość portugalskiego jest mocno ograniczona. Sama rozumiem podstawy, ale to za mało żeby tłumaczyć, zwłaszcza ze słuchu.

garnetka

Dziękuję. To chyba pozostało czekać aż Polonia pokusi się o kolejną transmisje. Niestety coś mi filmweb kuleje i kiedy mam zaznaczone powiadomienia o emisji filmów czy seriali to nie dostaje przypomnień a przez to na bank przegapię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones