PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793767}

Miasto na wzgórzu

City on a Hill
7,2 1 932
oceny
7,2 10 1 1932
Miasto na wzgórzu
powrót do forum serialu Miasto na wzgórzu

Seriale Cinemaxu, Showtime przechodzą całkowicie bez echa w naszym kraju. Cinemax ma ostatnio fajne seriale jak choćby Jett czy Warrior i mało kto o nich słyszał. To samo seriale Showtime jak np Miasto na wzgórzu czy Smilf. Amazon ostatnio wypuścił serial Refna pt Too Old To Die Young i też nikogo. Nawet polski serial na Canal + pt "Zasada Przyjemności" raczej przeszedł bez żadnego zainteresowania. Marni Jutubersi w Polsce jak choćby Jakbyniepaczec wiedzą tylko o istnieniu Netflixa i HBO. To też nie pomaga.

Meldondg_Lord

Akurat jutuber o którym wspominasz, to ma same sponsorowane recenzje. Zero obiektywizmu. W ogóle co to za nazwa kanału? Po Polsku nie można było...

Meldondg_Lord

Większość tych wymienionych tytułów jest dostępna na HBO GO.

Meldondg_Lord

Może nie do końca jest tak, że serial nie ma powodzenia, ja np. wiem o Jett, ale nie będę już bawić się w ocenianie nowych seriali, bo strona nie działa mi poprawnie. Ostatnio siedzę głównie w serialach, więc jak przerzucam tytuły, to potem nie kojarzę wszystkich odcinków obejrzanych i do obejrzenia, więc korzystałam do tej pory z systemu oceny poszczególnych epizodów, ale od kiedy strona sama się odświeża niczym Pudelek i wyrzuca mi w górę kartę z sezonami to odpuszczam już sobie ciągłe przewijanie, problem sygnalizowałam tak wielokrotnie, że sama nim wymiotuję, także tutaj też nie będę wystawiała ani oceny produkcji, obsady czy odcinków, a zawsze nad tym siedziałam. A co do serialu, to rzeczywiście jest świetny, ma trochę z klimatu The Wire, chociaż opowiada inną historię.

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Dzięki kolego za podrzucenie fajnych tytułów, na pewno obejrzę!

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Trafna obserwacja

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Jakbyniepaczec XDDDDDDDD

Meldondg_Lord

Gdy pisałeś ten komentarz serial był świeżo po amerykańskiej premierze (16 czerwca 2019), chwilę po tym pojawił się w Polsce na HBO właśnie (17 lipca 2019), a i tak mało kogo interesował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones